درباره ما

 

درباره-ما

 

 

کلینیک پوست و مو آسمان از مراکز معتبر پیوند موی طبیعی می ‌باشد که انتخاب اول بسیاری از متقاضیان پیوند مو در سراسر ایران و سایر کشورها می‌باشد

از جمله دلایل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کلینیک آسمان،دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.

همچنین مسئول فنی این مرکز دکتر منوچهر مهرجویی ،متخصص پوست و مو می‌باشد.

  • در این مجموعه مشاوره صادقانه و برنامه ریزی بر مبنای واقعیت‌های پیوند  مو در هر فرد ارائه می‌گردد.

با توجه به تبلیغات گسترده در این حیطه بسیاری از متقاضیان آن دارای انتظارات غیر واقعی می‌باشند که قابل دسترسی نمی‌باشد.

مشاوره در این زمینه بایستی با توجه به بانک موهای هر فرد،وسعت طاسی و احتمال پیشروی طاسی در آینده ارائه شود و نتایج قابل دسترسی در هر فرد مشخص گردد.

مشاوره-صادقانه

 

 

  •  استفاده از پزشکان و کادر درمانی مجرب و متعهد در این کلینیک سبب می شود که کلیه جزئیات و نکات برای هر فرد در نظر گرفته شود.

پیوند مو نیازمند تخصص و تجربه کافی می باشد که کلینیک تخصصی پوست و مو آسمان دارای تجارب فراوانی در این زمینه است که برای متقاضیان پیوند مو قابل مشاهده بوده و کاملا در دسترس است.

  • کاشت مو  در کلینیک آسمان بر اساس روش های به روز و اصول علمی و با استفاده از تجهیزات ظریف و پیشرفته انجام می گردد تا در نتیجه،امکان رسیدن به حداکثر تراکم قابل دسترسی برای هر فرد و نتایج طبیعی فراهم گردد.

 

  •  رعایت کامل اصول بهداشتی از جمله استریلیزاسیون،ضدعفونی کردن اتاق عمل و کشت های دوره ای سبب شده تا این مجموعه دارای بالاترین استانداردهای بهداشتی چهت ارائه خدمات به متقاضیان باشد.

استرلیزاسیون

 

 

  •  پیگیریهای منظم بعد از پیوند مو تا رسیدن به نتیجه نهایی در این مرکز انجام می گردد.   

در متقاضیان پیوند مو ابتدا موهای کاشته شده دچار ریزش می شود و بعد از چندین ماه شروع به رویشمی نماید ،این موضوع علی رغم طبیعی بودن،برای بسیاری از افراد نگران کننده است .از این رو کارکنان

کلینیک پوست و مو آسمان در طول این مدت پاسخگوی کلیه سوالات و نگرانی های افراد می باشند و متقاضیان  را تا رسیدن به نتیجه نهایی همراهی می نمایند و این امر را وظیفه حرفه ای خود می دانند.