مطالب تخصصی پوست و مو

انتظارات متقاضیان کاشت مو

انتظارات متقاضیان کاشت مو کدام است؟

کدام خواسته متقاضیان قابل دستیابی است؟

انتظارات متقاضیان کاشت مو متفاوت است و هر فرد متقاضی کاشت‌ مو انتظاراتی از این پروسه پزشکی دارد. باتوجه به حساسیت این پروسه پزشکی ، وقت گیر بودن و اینکه این پروسه سبب غیبت از کار می‌شود و همچنین هزینه‌هایی که هر فرد متقاضی دارد انتظاراتی نیز در متقاضیان به وجود می‌آورد.

انتظارات متقاضیان کاشت مو

از طرفی این پروسه دارای نکات خاصی نیز می باشد که برخی از آنها سبب ایجاد محدودیت هایی در فرایند پیوند مو می‌شود و برخی دیگر سبب دسترسی به نتایج مناسب خواهد شد.

درک ویژگی‌های منحصر به فرد در موها و سر هر فرد توسط خود او و تطبیق آن با انتظارات فرد در دستیابی  به رضایتمندی موثر است.

برخی از انتظارات متقاضیان کاشت مو به شرح زیر است:

  • رسیدن به نتایج طبیعی

حتی در افرادی که بانک موی ضعیفی دارند و سطح طاسی آنها وسیع می‌باشد امکان دسترسی به نتایج طبیعی وجود دارد و حتی در صورتی که تراکم بالا نبوده و یا حتی همه قسمت‌های سر کاشته نشده اما نتیجه نهایی طبیعی خواهد بود.

  • تراکم بالا

در صورت دارا بودن بانک موی مناسب و سطح طاسی کوچک امکان ایجاد تراکم بالا وجود دارد اما در غیر این صورت دسترسی به تراکم بالا امکان پذیر نخواهد بود.

  • پایین بودن خط مو

پایین بودن خط مو در افراد جوان حتی در صورت وجود طاسی کم امکان پذیر نمی‌باشد زیرا با پیشروی طاسی در یک فرد جوان و شکل‌گیری مناطق جدید طاسی در صورت پایین آوردن خط مو‌‌ ، امکان پوشش سایر مناطق وجود ندارد. از این رو در این دسته از افراد طراحی خط مو با توجه به پیشروی طاسی در آینده طراحی می‌شود.

پایین آورن خط مو  در افراد مسن با مناطق طاسی کم امکا‌ن پذیر است.

کاشت موی بدون تراشیدن ، کاشت موی بدون درد ، کاشت موی بدون‌خونریزی ، کاشت مو با هزینه پایین ، کاشت موی اقساطی و … برخی دیگر از انتظارات متقاضیان کاشت مو می‌باشد که در سایر قسمت ها به آنها پرداختیم.