مطالب تخصصی پوست و مو

جلسه مشاوره  کاشت مو

 جلسه مشاوره  کاشت مو چگونه است؟

جلسه مشاوره کاشت مو یکی از مهترین موارد در درک پیوند مو و همچنین ایجاد رضایتمندی احتمالی می‌باشد. علاوه بر این مشخص شدن اینکه فرد متقاضی کاندید مناسبی برای پیوند مو می‌باشد در جلسه کاشت مو اتفاق می‌افتد.

پیشنهاد می کنم مقاله هزینه کاشت مو را مطالعه فرمایید .

جلسه مشاوره کاشت مو

کاشت مو برای چه کسانی مناسب و برای چه افرادی نامناسب می‌باشد؟

نتایج قابل دسترسی ، نوع پیوند موی مناسب ، جلسات احتمالی آنها ، درمانهای دارویی و… از مواردی است که در جلسات مشاوره کاشت مو بررسی می‌شود. همچنین اعتماد لازم در فرد متقاضی کاشت مو نسبت به پزشک کاشت مو در جلسات مشاوره شکل می‌گیرد.

برخی افراد علی‌رغم  داشتن امکان دسترسی به نتایج مناسب به دلیل حساسیت‌های زیاد و یا وسواس و یاسندروم نارضایتی از بدن  کاندید مناسبی نمی‌باشند. همچنین در برخی موارد به دلیل فعال بودن ریزش موی متقاضی کاشت‌مو ، کاشت‌مو باید به زمان دیگری موکول شود و پس از کنترل ریزش مو و تثبیت طاسی فرد ، این پروسه پیشنهاد می‌شود.

در برخی موارد نیز به دلیل نامناسب بودن پوست فرد در مناطق دهنده و گیرنده به دلیل التهاب‌های احتمالی ، کاشت‌مو بعد از بهبود التهاب توصیه می‌شود.

برای افرادی با دیابت کنترل نشده کاشت‌مو بعد از کنترل قند در افراد توصیه می‌شود زیرا بالا بودن قند خون سبب کندی بهبود زخم خواهد شد و کنترل کامل قندخون در این افراد توصیه می‌شود.

در افراد دارای فشار خون ابتدا بایستی فشارخون کنترل شده و سپس برای کاشت موی طبیعی اقدام نمود.

برای موارد فوق و یا سایر بیماری‌های سیستمیک و یا بیماری‌های پوستی بایستی در جلسه ویزیت و مشاوره  کاشت‌مو بررسی لازم انجام پذیرد.

مقالات روش های کاشت مو و جدیدترین روش کاشت مو را مطالعه فرمایید .

همچنین برخی افراد دارای وسواس بوده و یا حساسیت بسیار زیادی نسبت به موهای خود داراند و یا برخی دیگر سندروم نارضایتی از بدن دارند در این دسته از افراد کاشت موی طبیعی توصیه نمی‌شود.

عمدتا جلسات مشاوره کاشت‌مو رایگان بوده و هزینه‌ای ندارد اما توصیه می‌شود که جهت مشاوره حتما با پزشک صحبت کنید و مشاوره کردن با منشی‌ها و دستیاران که در برخی مراکز انجام می‌شود صحیح نمی‌باشد

 

, , , , , , ,