مطالب تخصصی پوست و مو

متقاضیان جوان کاشت مو را مدیریت کنید

مدیریت کردن متقاضیان جوان کاشت مو 

 بهترین شیوه ها کدام ها هستند؟

مدیریت کردن متقاضیان جوان کاشت مو ،پزشکان هر روزه شاهد افراد جوان بیشتر و بیشتری هستند که در سنین ۱۷ یا ۱۸ سالگی موی خود را از دست داده‌اند. عزت نفس و فشار همسالان برای متقاضیان جوان کاشت مو، قابل توجه است. این افراد به دنبال نتایجی سریع هستند که مدیریت کردن این انتظارات می‌تواند برای پزشکان چالش بر انگیز باشد.

متقاضیان جوان کاشت مو

لازم است قبل از تصمیم گیری در خصوص هر اقدامی، چندین مشاوره صورت گیرد. هر مورد منحصر به فرد است. ارزیابی بیشتر گاهی اوقات ضروری است، از جمله ارزیابی های روانشاختی، مراقبت‌های اولیه، غیره. انتظارات باید از قبل مدیریت شوند. هیچ معجزه یا درمان یا راه حل جادویی وجود ندارد. پزشکان باید چندین گزینه دیگر را به جای جراحی کاشت مو مد نظر قرار دهند، از جمله دارو، درمان با لیزر و غیره.

ریزش موی بیشتر در مورد متقاضیان جوان کاشت مو اگر نه محتمل، اما امکان‌پذیر است. جراحی کاشت مو نتیجه نهایی و راهکار سریع برای مردان جوان است. اما ریزش بیشتر مو می تواند باعث شود ظاهر آنها حتی از این هم غیر طبیعی‌تر شود.

پزشکان باید هر کاری ممکن است انجام دهند تا از جراحی کاشت مو اجتناب کنند، زمانی که بیمارانی را می بینند که ریزش موی خفیفی دارند. سپس برنامه ترمیم مو (بدون جراحی) باید مورد ارزیابی قرار گیرد تا مشخص شود آنها کدام مرحله از ریزش مو را دارند تجربه می‌کنند، پیش از آنکه به هر درمان جراحی تن دهند.

مطالعه موردی – ۱۰ سال ریزش مو را تجربه کرده است و اکنون ۲‌۶ سال سن دارد. این بیمار اعتماد به نفس خود را از دست داده است و مایل است موی بیشتری داشته باشد تا به اعتماد به نفس او کمک شود. ریزش مو در خانواده او یک معضل است و پدر و پدربزرگ او هر دو بیشتر موهای خود را از دست داده اند. او دوست دارد یک سر پر مو داشته باشد. جراحی به واسطه از دست دادن بخش قابل توجهی از موها توجیه پذیر است، اما او همچنان ریزش مو دارد. بیمار در خصوص محدودیت های موجود در خصوص آنچه می توان انجام داد، واقعیت گراست.

با این حال، به عنوان پزشک باید احتیاط کرد و چندین جلسه مشاوره و ارزیابی برگزار کرد. یک اقدام پزشکی (غیر جراحی) اولین گام مناسب برای درمان خواهد بود.

در سراسر جهان، در حالیکه شمار جراحان کاشت مو در حال افزایش است، یک “رقابت” طبیعی در خصوص بیمارانی که نیازمند جراحی کاشت مو هستند وجود دارد.

یک چالش بزرگ آن است که بسیاری از پزشکان در نتیجه این رقابت، بیماران جوانتر را می‌پذیرند. یک مقاله اخیر در نیویورک پست اشاره کرده است که بیماران جوان دارند هزاران دلار صرف جراحی‌های کاشت مو می‌کنند.

به طور خلاصه، ISHRS به پزشکانی که متقاضیان جوان کاشت مو را می‌پذیرند هشدار می‌دهد که ابتدا باید شماری ملاحظات را مد نظر قرار دهند، پیش از آنکه به درمان این بیماران از طریق جراحی اقدام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 − چهارده =