هزینه کاشت‌ مو

هزینه کاشت‌ مو طبیعی چقدر می‌باشد؟

هزینه کاشت‌ مو طبیعی یکی از پروسه‌های پرطرفدار زیبایی می‌باشد. در برخی جوامع به علت شیوع بالای ریزش‌مو و طاسی تقاضای زیادی برای کاشت‌مو وجود دارد. متقاضیان کاشت‌مو دارای دغدغه‌های زیادی می‌باشند که یکی از این دغدغه‌ها در بسیاری از افراد هزینه کاشت‌ مو می‌باشد بسیاری از متقاضیان کاشت‌مو به دنبال کار با کیفیت بوده و از طرف دیگر تمایل به پرداخت هزینه‌های کم و رقابتی دارند.

هزینه کاشت مو

اگرچه در برخی از مراکز هزینه کاشت‌ مو بالا بوده و کیفیت لزوما مناسب نمی‌باشد اما هزینه کاشت‌ مو در صورت رعایت همه استانداردها از حدود معینی پائین‌تر نمی‌شود مگر اینکه از کیفیت و استانداردها کاسته شود. هزینه کاشت موی طبیعی به دلیل ساعات طولانی کار ، شرایط استثنایی اتاق عمل کاشت مو ، تجهیزات پیشرفته و همچنین دانش مهارت و تجربه فراوان نسبتا بالا می‌باشد. از طرفی تعرفه‌های دولتی که از طریق هیات دولت و وزارت بهداشت و درمان مشخص شده است از قیمت کاشت مو که امروزه توسط کلینیک‌های کاشت مو اخذ می‌شود به مراتب بیشتر است دلیل این امر رقابت بین مراکز بوده که سبب می‌شود  هزینه و قیمت کاشت‌مو پایین‌تر از تعرفه‌های دولتی شود!!!

هزینه کاشت مو با توجه به وسعت طاسی ،  مقدار موی قابل کاشت در هر فرد و روش کاشت‌مو در مراکز مختلف متفاوت می‌باشد

هزینه کاشت موی طبیعیکاشت مو با بیمه

بیمه‌های درمانی اعم از بیمه  تامین‌اجتماعی ، بیمه‌ سلامت ، بیمه‌ خدمات‌ درمانی و سایر بیمه‌های‌تکمیلی ، هزینه هیچ یک از پروسه‌های پزشکی زیبایی از جمله هزینه کاشت‌ مو را تقبل نمی‌کنند. در برخی مراکز که از واژه قبول بیمه برای پوشش هزینه استفاده می‌شود، که جنبه تبلیغاتی دارد. برای اطلاع از هزینه کاشت مو در هر فرد نیاز است وضعیت آن فرد بررسی شود و در آن تعداد جلسات ، روش و تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای فرد بررسی گردد. در برخی از مراکز قیمت کاشت مو بسیار پایین می‌باشد که هیچ تناسبی با واقعیت‌های این پروسه پزشکی ندارد در این مراکز قطعا اصول و شرایط علمی رعایت نخواهد شد.

پیشنهاد می کنم مقاله هزینه کاشت مو و جدیدترین روشهای کاشت مو را مطالعه فرمایید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,