مطالب تخصصی پوست و مو

کاشت ابروی طبیعی- داشتن ابروانی زیبا

کاشت ابروی طبیعی 

چگونه ابروهای زیباتری داشته باشیم؟

اکثر افراد قبل از مراجعه به یک مرکز معتبر کاشت مو،اطلاعات چندانی در رابطه با کاشت مو ، کاشت ابرو ،کاشت مژه، کاشت ریش و سبیل و …. ندارند. ما اخیرا ایمیلی دریافت کردیم که در آن بیماری از ما خواسته بود تا اطلاعاتی در مورد کاشت ابروی طبیعی در اختیار او قرار دهیم. اطلاعاتی که در اختیار این فرد قرار گرفت در اینجا ارائه شده است:

ما درک می‌کنیم که ابروها بخش مهمی از شخصیت یک فرد را می‌سازند، و به همین دلیل هم هست که خانم ها سالهاست که در جهت شکل دادن به آن تلاش کرده‌اند. با این وجود، شرایطی پیش می‌آیند که می‌توانند به از دست رفتن ابروها منجر شوند.

کاشت ابروی طبیعی

برخی علل اصلی ریزش ابرو به شرح زیر هستند:

  • چیدن بیش از حد یا شکل دادن اضافی
  • ژنتیک – ابروهای نازک
  • از دست دادن کل موی بدن (Alopecia universalis)
  • شرایط پزشکی از قبیل کم خونی مزمن و تیروئید
  • آسیب‌ها، تصادف‌ها یا سوختگی‌ها

در حالیکه برای بیشتر مردم، ابروها فقط جنبه زیبایی دارند، اما آنها برای ایجاد تقارن در چهره هم نقشی حیاتی دارند. موارد بسیاری وجود دارند که در آنها بدون وجود ابروهایی درست، فرد با فقدان شدید اعتماد به نفس روبرو شده و به شدت در مورد ظاهر خودش حساسیت پیدا کرده است. به همین دلیل، اگر شما از چنین شرایطی رنج می برید، باید با پزشکی که می تواند ابروهای شما را به حالت اول برگرداند مشورت کنید.

بازگرداندن ابروها

در اینجا نگاهی به این موضوع می‌اندازیم که چطور می توانیم برای بازگرداندن ابروهای مان اقدام کنیم:

  • ما می ‌توانیم از دارو برای تثبیت کردن موهای از دست رفته اقدام کنیم
  • ما می‌توانیم کاشت ابروی طبیعی را مد نظر قرار دهیم

درمان داروئی

برخی محلول‌ها و لوسیون‌های موضعی وجود دارند که می‌توان از آنها برای ابروها استفاده کرد، اما این داروها ممکن است تنها در مواردی جواب بدهند که ریزش مو حداقلی باشد.

کاشت ابروی طبیعی

گزینه دیگر برای داشتن ابروهای پرپشت و زیبا، اقدام برای کاشت ابروی طبیعی می‌باشد. قبل از کاشت ابرو ، فرم ابروی دلخواه برای متقاضی طراحی می‌گردد.کاشت ابروی طبیعی باید به وسیله جراح کاشت موی با تجربه انجام شود، زیرا زاویه و جهت موهادر کاشت مو باید به دقت صورت گیرد تا ظاهری طبیعی داشته باشد. معمولا گرافت‌ها از ناحیه دهنده بر روی سر برداشت می شوند و گرافت‌های موی مناسب برای ابروها انتخاب می‌شوند. موهای کاشته شده ممکن است بعد از رشد کردن به کوتاه کردن نیاز داشته باشند تا طولی برابر با ابروهای نرمال پیدا کنند.

طراحی در کاشت ابروی طبیعی

بنابراین، اگر احساس می‌کنید که ابروهای شما نیاز به کاشت مو دارند، لطفا از کلینیک تخصصی پوست و موی آسمان بازدید کنید و پزشکان ما این اطمینان را ایجاد می‌کنند که در کوتاه زمان ممکن شما ابروانی بی نقص خواهید داشت!

, , , , , , , , ,