مطالب تخصصی پوست و مو

کاشت موی افراد مشهور و سلبریتی ها از حرف تا عمل

کاشت موی افراد مشهور از حرف تا عمل

تاثیر کاشت موی افراد مشهور

در سراسر جهان، معدود مردان و زنانی وجود دارند که ما همواره چشم به آنها داریم، زیرا به موفقیت‌های بزرگی در زندگی‌شان دست پیدا کرده‌اند. این موضوع در دنیای ورزش و سرگرمی مشهودتر است، زیرا این مردان و زنان ما را به دنیایی می‌برند که ممکن است هر روز قادر به دیدن آن نباشیم. ستاره‌های ورزشی ملی و بین المللی نه تنها به ما دلیلی برای تشویق کردن کشورمان می دهند، بلکه دلیلی هستند برای اینکه تلاش دشوار و استعداد آنها را نیز مورد تشویق و تمجید قرار دهیم. به طور مشابه، ستاره‌های سینما و تلویزیون به ما این امکان را می دهند تا در مورد دنیایی که ممکن است در واقعیت حتی وجود هم نداشته باشد رویاپردازی کنیم.   

  با این وجود، باید متوجه این موضوع باشیم که کاشت موی افراد مشهور چیز عجیبی نیست زیرا این افراد مشهور هم انسان هستند و اغلب با همان مشکلاتی مواجه می‌شوند که ما در زندگی با آنها مواجه می‌شویم، از جمله از دست دادن موی سر. اما با توجه به اینکه ظاهر این افراد مشهور نقش مهمی در موفقیت‌شان ایفا می کند، این سلبریتی‌ها تلاش می‌کنند تا طاس بودن خود را در سریع ترین زمان ممکن و به موثرترین شیوه پنهان کنند.

کاشت موی افراد مشهور امری عادی است  با این وجود بسیاری از افراد مشهور تلاش کرده‌اند تا کاشت موی شان را پنهان نگه دارند، بسیاری از آنها نیز بطور علنی در مورد آن صحبت کرده‌اند و برخی نیز حتی جاهایی را تبلیغ کرده اند که عمل کاشت مو  را در آنجا انجام داده‌اند.

کاشت موی افراد مشهور

آیاکاشت موی افراد مشهور امری عادی است؟ اصلا چرا موی سر افراد مشهور می ریزد؟

تقریا همه افراد مشهور یک رژیم غذایی سفت و سخت را دنبال می‌کنند و به صورت منظم ورزش می‌کنند، تا ظاهر بدن شان را حفظ کنند. با این وجود، همین رژیم غذایی و ورزش می تواند باعث از دست رفتن موها شود، زیرا زمانی که بدن مواد مغذی کافی دریافت نمی‌کند و تستسترون زیادی در بدن وجود داشته باشد، به واسطه ورزش، موها ریزش می‌کنند. علاوه بر این، استفاده بیش از حد از محصولات مراقبت از مو، که بسیاری از آنها حاوی مواد شیمیایی مضر هستند، باعث آسیب دیدن فولیکول ها می‌شود. همچنین مهم است درک کنیم که بیشتر افراد مشهور زمان زیادی را تحت نور شدید یا تابش شدید آفتاب هستند، که هر دوی آنها برای موها مضر هستند. همچنین بازیگرها برای ایفای نقش های مختلف، باید موهای شان را رنگ کنند، سشوار کنند، لخت کنند، فر بدهند، که این کارها مشکلاتی را برای موهای شان ایجاد می کنند. همچنین، واقعیت آن است که آنها اغلب خواب و استراحت کافی ندارند، که این موضوعات برای داشتن موهای سالم ضروری هستند.

در این مقاله، ما نگاهیکاشت موی افراد مشهور در دنیای سرگرمی و ورزش خواهیم داشت که عمل کاشت مو را انجام داده‌اند.

اجازه دهید با کاشت موی افراد مشهور در صنعت سرگرمی هند شروع کنیم :

 • کاشت مو در سلمان خان

 شاید یکی از بزرگ ترین نام ها در صنعت سینمای هند، سلمان ظاهرا به دوبی رفته است تا کار کاشت موهای خود را انجام دهد و ناحیه طاس مشهود بر روی سر خود را پنهان کند.

کاشت موی افراد مشهور -کاشت مو در سلمان خان

 • کاشت مو در سانجای دوت

گفته می شود که دوران حرفه ای دوت به دیل نداشتن مو با انتقاد شروع شده است، و به همین دلیل است که او یک عمل جراحی کاشت مو را انجام داده است و حالا با سری پر از مو به صحنه باز گشته است.

 در اوج کار خود، گویندا به واسطه ظاهر بسیار جذابش شناخته شده بود، با این وجود، با افزایش سن دچار ریزش مو شد، و به منظور حفظ قدرتمند شخصیت سینمایی خود می بایست عمل کاشت مو را انجام می داد.

کاشت موی افراد مشهور -کاشت مو در گویندا

 • کاشت مو در آدیتا پانچولی

هر چند او کار خود را در چندین فیلم هندی به عنوان نقش اول شروع کرد، نهایتا به سمت نقش های افراد تبهکار سوق داده شد. با این وجود، با دانستن این موضوع که حتی افراد تبهکار هم لازم دارند روی سرشان مو داشته باشند، پانچولی می بایست به یک عمل کاشت مو تن بدهد تا ظاهری خوب روی پرده داشته باشد.

کاشت موی افراد مشهور -کاشت مو در آدیتا پانچولی

 • کاشت مو در هیمش رشامیا

هر چند او کار خود را به عنوان یک موسیقی دان شروع کرد و برای فیلم های بسیاری آهنگ ساخت، اخیرا به هنرپیشگی روی آورده است. و قبل از اینکه این تغییر را ایجاد کند، او نیز باید موهای خود را به وضعیت اول بر می گرداند تا موهایی پرپشت و جذاب شوند.

 • کاشت مو در آبیجیت باتاچاریا

 او یک خواننده مشهور نه فقط در صنعت موسیقی هند، بلکه در صنعت فیلم بنگالی می باشد. اخیرا خط موی او به ناگهان با یک موی سر کامل و پرپشت جایگزین شد که از یک عمل جراحی کاشت مو حکایت داشت.کاشت موی افراد مشهور -کاشت مو در آبیجیت باتاچاریا

کاشت موی افراد مشهور

حال بیائید سری به کاشت موی افراد مشهور در دنیای ورزش بزنیم، جایی که نه تنها هندی ها بلکه ستاره های بین المللی نیز تن به کاشت مو داده اند:

 • کاشت مو در دیوید بکهام

شاید شناخته شده ترین نام دردنیای ورزش و کسی که خدای دنیای فوتبال شناخته می شود، دیوید بکهام، نیز برای داشتن ظاهری زیبا تحت فشار بوده است، زیرا او با ویکتوریا، عضو سابق گروه اسپایس گرلز ازدواج کرد. زمانی که متوجه شد که موهایش دیگر جذابیت سابق را ندارند، به یک عمل جراحی کاشت مو روی آورد.

کاشت موی افراد مشهور -کاشت مو در دیوید بکهام

 • کاشت مو در سوراو گانگولی

کاپیتان سابق تیم کریکت هند ممکن است دورانی عالی را در میادین سپری کرده باشد، اما اوضاع در خصوص موهایش خیلی رضایت بخش نبود، به همین دلیل او تصمیم گرفت که از کمک هایی حرفه ای استفاده کند. 

کاشت موی افراد مشهور-کاشت مو در سوراو گانگولی

 • کاشت مو در شان وارن

 توپ زن سریع استرالیایی نیز خیلی زود موهای خود را از دست داد و پلاگ های مویی که در ابتدا انتخاب کرد بیش از حد مشهود بودند. سپس او تصمیم گرفت تا عمل کاشت مویی طبیتی تر و کمتر قابل تشخیص داشته باشد تا هم در صفحه تلویزیون و هم در واقعیت ظاهری بهتر داشته باشد.

 • کاشت مو در ویرندر سواگ

یکی از بهترین توپ زن های تیم هند که تا به امروز وجود داشته است، در سن خیلی کم شروع به از دست دادن موهای خود کرد، که شاید به همین دلیل تصمیم گرفت عمل کاشت مو انجام دهد.

کاشت موی افراد مشهور-کاشت مو در ویرندر سواگ

 • کاشت مو در وین رونی

این ستاره دنیای فوتبال نیز عمل کاشت مو انجام داده است و تصاویری که از قبل و بعد از عمل او وجود دارند تغییرات مشهودی را نشان می دهند.

کاشت موی افراد مشهور -کاشت مو در وین رونی

 • کاشت مو در کیران براکن

این ستاره راگبی نه تنها عمل کاشت مو انجام داده است، بلکه به صورت علنی نیز در مورد آن صحبت کرده است.

نهایتا به سراغ کاشت موی افراد مشهور در صحنه سرگرمی بین المللی برویم، جایی که نه تنها ستاره های سینما، بلکه ستاره های دنیای تلویزیون را نیز شامل می شود:

 • کاشت مو در متیو مک کوناگی

برنده اخیر جایزه آکادمی، مک کوناگی لبخندی جذاب و لهجه ای قابل تحسین دارد، با این وجود، موهایش به کمک نیاز داشت و با توجه به اینکه او دائما در کانون توجه است، یک عمل کاشت مو تصمیم درستی به نظر می رسید.

کاشت موی افراد مشهور - کاشت مو در متیو مک کوناگی

 • کاشت مو در جان تراولتا

 تراولتا مدت هاست که در صحنه حضور داشته است، او با حرکات رقص جذاب در مراسم Saturday Night Fever و Grease کار خود را آغاز کرد و در فیلم هایی جدی مانند Face Off و اره ماهی به کار خود ادامه داد. در حالیکه هنر پیشگی او کمتر به کمک نیاز داشته است، اما به نظر می رسید که موهایش بخاطر ریزش مو به کمک نیاز دارد و این کمک را نیز دریافت کرد.

کاشت موی افراد مشهور - کاشت مو در جان تراولتا

 • کاشت مو در نیکولاس کیج

 هنر پیشه همکار جان تراولتا در فیلم Face Off، نیکولاس کیج که هنرپیشه ای بسیار با استعداد است نیز در مورد موهای خود به کمک نیاز داشت و با نگاه به وضعیت کنونی او به نظر می رسد که او این کمک را دریافت کرده است.

کاشت موی افراد مشهور - کاشت مو در نیکولاس کیج

 • کاشت مو در مل گیبسون

 مل گیبسون یکی از شناخته شده ترین چهره های هالیوود است و بیشتر ما از نمایش او در فیلم هایی مانند آنچه زنان می خواهند، وطن پرست، شجاع دل و سلاح مرگبار لذت برده ایم. زمانی که او متوجه ریزش موهای خود شد، می دانست که تنها راه برای حفظ موقعیت اش در دنیای پرزرق و برق سینما کاشت مو می باشد.

کاشت موی افراد مشهور - کاشت مو در مل گیبسون

 • کاشت مو در آلپاچینو

 او دوره حرفه ای خود را در اواخر دهه ۱۹۶۰ شروع کرد. آلپاچینو با ایفای نقش مایکل کورلئون در فیلم های پدرخوانده موفقیت و محبوبیت کسب کرد. او فیلم های بسیار دیگری را نیز به ما هدیه کرده است، از قبیل عطر یک زن، دونی براسکو و سیزده یار اوشن. هر چند او به صورت علنی در این مورد چیزی نگفته است، اما عکس ها نشان می دهند که او نیز عمل کاشت مو انجام داده است.

کاشت موی افراد مشهور -کاشت مو در آلپاچینو

 • کاشت مو در سیلوستر استالون

  این سوپراستار فیلم های اکشن برخی از موفق ترین فیلم های تاریخ سینما را به ما هدیه کرده است، از جمله راکی و رامبو، اما متاسفانه موهای او در برابر آزمون روزگار دوام نیاوردند، و به توجه پزشکی نیاز داشتند.

 • کاشت مو در شاون پن 

مشهورترین نقش او من سام هستم می باشد. به نظر می رسد که او با ریزش موهایش شدیدا دچار مشکل شد. با این وجود، این موضوع توسط متخصصان کاشت مو کنترل شده است.

 • کاشت مو در کوین کاستنر

کوین کاستنر به خاطر بازی در فیلم های همچون بادیگارد، رقص با گرگ ها، و به خاطر عشق بازی، طرفداران بسیاری در سراسر جهان به دست آورده است. اما موهایش به اندازه طرفدارانش وفادار نبودند، که این امر او را به کمک های پزشکی محتاج کرد.

کاشت موی افراد مشهور-کاشت مو در کوین کاستنر

 • کاشت مو در جود لاو

جود لاو چندین جایزه را به خاطر ایفای نقش های خود برنده شده است و بازی او در فیلم هایی از قبیل آقای ریپلی با استعداد، جاده ای به سوی تباهی، کوههای سرد، و شرلوک هلمز جایزه های بسیاری برنده شده است. با نگاهی به عکس های قبل و بعد او متوجه می شویم که رشد قابل توجهی در خط موی او صورت گرفته است.

 • کاشت مو در برندان فراسر

 در حالیکه فراسر بر پرده سینما با مومیایی ها و شیاطین جنگیده است، زمانی که موضوع موهایش به میان آمد، به نظر می رسد داشت جنگ را واگذار می کرد. در نهایت، او به مداخله های پزشکی نیاز داشت تا ظاهر موهایش را به حالت عادی بازگرداند.

 • کاشت مو در بن آفلک 

 این هنر پیشه و کارگردان بسیار مستعد ممکن است هنوز یکی از خوش چهره ترین مردان در صنعت سینمای بین المللی باشد، اما موهایش از کمک متخصصان بهره گرفته است.

 • کاشت مو در جان کرایر

او که بیشتر به خاطر ایفای نقش آلن هارپر در دو نفر و نصفی شناخته شده است، تقریبا تاس شده بود. با این وجود، حالا موهایش به ناگهان پرپشت و کاملا شده است، که تنها می تواند از یک چیز حکایت داشته باشد.

کاشت موی افراد مشهور-کاشت مو در جان کرایر

 • کاشت مو در هاگ لوری

 مشابه شخصیت اش به عنوان یک دکتر مرموز و بدبین در House MD، لوری به مشکلاتی در رابطه با موهایش نیز دچار بود، که شاید به همین دلیل تن دادن به یک عمل کاشت مو را هوشمندانه ترین کار تشخیص داد.

کاشت موی افراد مشهور-کاشت مو در هاگ لوری

 • کاشت مو در استیو کارل

این مرد بامزه عرصه سینما و تلویزیون ممکن است به صورت علنی در مورد از دست دادن موهایش صحبت نکرده باشد، اما به نظر می رسد عکس هایش از داستانی متفاوت حکایت می کنند.

کاشت موی افراد مشهور-کاشت مو در استیو کارل

 • کاشت مو در گردون رامسای

 شاید یکی از شناخته شده ترین سرآشپزهای دنیای مدرن گردون رامسای باشد، کسی که به خاطر نمایش های تلویزیونی متعدد، به یک پای ثابت برنامه های تلویزیونی تبدیل شده است. توجه دائم به موهایش نشان می داد که خط موی در حال عقب رفتن او به توجه نیاز دارد و خوشبختانه او این توجه را به موقع انجام داد.

 • کاشت مو در بونو

یکی از الهام بخش ترین خواننده های این نسل، بونو به وضوح عمل کاشت مو را انجام داده است، زیرا عکس های او که چند سال قبل گرفته شده اند و عکس های فعلی او این راز را آشکار می کنند.

کاشت موی افراد مشهور-کاشت مو در بونو

 • کاشت مو در التون جان

این خواننده افسانه ای، کسی که ستایش او در خصوص پرنسس دایانا هنوز در ذهن های ما طنین انداز است، خیلی سریع تاس شد. با این وجود، مداخله به موقع و جراحان ماهر کاشت مو کاری کردن که او کماکان خوش چهره دیده شود.

 • کاشت مو در جوی فاتون

او که زمانی بخش از گروه موسیقی N’Sync بود، اکنون خواننده ای است که به تنهایی می خواند و حتی در چند فیلم هم ایفای نقش کرده است. با این وجود، او با کاشت مو و اینکه به صورت علنی در مورد آن صحبت کند مشکلی نداشت. در واقع، او حتی برای برندی که کار کاشت موی او را انجام داده بود نیز تبلیغ کرد.

 • کاشت مو در ای جی مک لین

 ای جی زمانی که در فیلم پسرهای خیابان پشتی ایفای نقش می کرد توجه زیادی به خود جلب کرد، اما روزهای اوج او خیلی زود به سر آمدند، و به نظر می آمد که عمر موهایش نیز به سر آمده باشند. او یکی از معدود سلبریتی هایی است که تلاش نکرده است کاشت موهایش را پنهان کند.

 • کاشت مو در آکشای خان   

زمانی که در اولین صحنه فیلم خود ظاهر شد، تقریبا هر دختری جذب لبخند ملیح و گونه قابل تحسینش می شد. این واقعیت که او توانست خیلی خوب هم ایفای نقش کند، وضع را از این هم بهتر کرد. با این وجود، موها و دوران شغلی او خیلی زود رو به افول گذاشتند، که شاید به همین دلیل باشد که در تلاش برای احیای زندگی حرفه ای خود، او به کاشت مو روی آورد.

 • کاشت مو در آکشای کومار

 زمانی که سن این بازیگر شروع به بالا رفتن کرد، او متوجه شد که بدن او نیز این قضیه را نشان می دهد. یک رژیم غذایی و ورزشی سخت گیرانه توانست وضعیت بدنی آکشای کومار را حفظ کند، اما موهای او به کمک بیشتری نیاز داشت، که به همین دلیل او شروع به رنگ کردن و بافتن موهای خود کرد، که روح تازه ای به نحوه دیده شدن او بر روی پرده سینما دمید.

 • کاشت مو در تامیل ویجای

او که بیشتر تحت عنوان ایلایاتالاپاتی شناخته می شود، چندین سال بر قلب های مخاطبان سینمای تامیل حکومت کرد. با این وجود، بعد از سبک های موی جالب او در فیلم تری، او در به دست آوردن موهای عادی او دچار مشکل شد. این زمانی بود که او تصمیم گرفت که تنها راه برای به دست آوردن دوباره قلب ها با چهره جذاب خود، کاشت مو خواهد بود.

 • کاشت مو در ماموتی 

اگر شما بگویید محمود کوتی اسماعیل پانی پارمبیل، احتمالا بیشتر افراد قادر نخواهد بود او را بشناسند، اما زمانی که بگویید مموتی، تصویر یکی از بزرگ ترین ستاره های صنعت سینمای جنوب هند مقابل چشمان شما ظاهر می شود. هر چند ممکن است به سنش نخورد، اما او نزدیک به ۶۵ سال سن دارد، سنی که موهای شما شروع به خداحافظی کردن با شما می کنند. شایعاتی وجود دارند که مموتی عمل کاشت مو انجام داده است، هر چند خود او این موضوع را تایید نمی کند.

 • کاشت مو در موهانلال

  شاید یکی از بزرگ ترین نام ها در صنعت سینمای جنوب هند موهانلال باشد که نزدیک به چهار دهه در این صنعت حضور داشته است و در طول این دوران نه تنها شخصیت های به یاد ماندنی بیشماری را بازی کرده است، بلکه برخی از بزرگ ترین افتخارات در این کشور را نیز درو کرده است. با این وجود، حتی همه این موفقیت ها نتوانستند مانع از ریزش موهای او شوند، که به همین دلیل این شایعه وجود دارد که او عمل کاشت مو انجام داده است. واقعیت آن است که او هنوز مقدار زیادی مو روی سر خود دارد، علیرغم اینکه در اواخر دهه ۵۰ زندگی خود می باشد، می تواند اثباتی برای این ادعا باشد!

, , , , , , , , , , , , , ,