مطالب تخصصی پوست و مو

کاشت مو با بانک موی ضعیف-کاشت مو در افراد با بانک موی ضعیف

کاشت مو  با بانک موی ضعیف چگونه است؟

آیا کاشت مو در افراد با بانک موی ضعیف پیشنهاد می شود؟

افرادیکه متقاضی کاشت مو طبیعی هستند همواره به دنبال بهترین نتایج می باشند از این رو سعی در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو و استفاده از بهترین پزشکان و کادر پزشکی دارند .اما لزوما استفاده از پزشکان و مراکز پزشکی معتبر به نتیجه مناسب  در کاشت مو منجر نمی‌شود زیرا آنها متقاضی کاشت مو با بانک موی ضعیف می‌باشد.

کاشت مو در فردی با بانک موی ضعیف

نتیجه کاشت مو با بانک موی ضعیف به چه صورت است؟

نتیجه افراد در کاشت مو با یکدیگر متفاوت است و یا  پارامترهای مختلفی دارد که از جمله آن میتوان به سطح طاسی ،تعداد گرافتهای قابل برداشت و ضخامت  این گرافت‌ها اشاره کرد.

اگر فرد متقاضی کاشت مو با بانک موی ضعیف  برای انجام این پروسه اقدام کند ،نتایج آن با فردی که بانک موی قوی تری دارد متفاوت خواهد بود. در برخی از این افراد ،بانک مو آنقدر ضعیف می‌باشد که کاشت مو پیشنهاد نمی‌شود ،زیرا برداشت موها از قسمت دهنده یا بانک مو باعث کچل شدن و خالی شدن بانک مو می‌شود و از طرفی پوشش مناسبی  نیز در قسمتهای طاس ایجاد نمی‌گردد.

کاشت مو با بانک موی ضعیف 

اما برخی دیگر از این افراد که بانک موی ضعیفی دارند ایجاد نتایج حداقلی امکان پذیر است بدیهی است که انتظار این افراد باید متناسب با بانک موی ضعیف باشد.در این افراد هدف از کاشت موی طبیعی هرگز ایجاد تراکم بالا در تمام سطح طاس نمی‌باشد بلکه هدف ایجاد حداقل پوشش قابل دسترس و در عین حال رسیدن به نتایج طبیعی می‌باشد. در این افراد معمولا خط موها یا از وسط شروع می‌شود که به آن خط موی پیوسته با جمجمه میانی یا Mid scalp می‌گویند.

کاشت مو با بانک موی ضعیف کاشت مو در قسمت Mid Scalp یا در صورتی که بانک مو بسیار ضعیف باشد ،خط مو تشکیل نمی‌شود بلکه تنها یک پوشش در قسمت وسط سر ایجاد می‌شود که به آن نمای کاکلی گفته می‌شود.
کاشت مو با بانک موی ضعیف-نمای کاکلی در بانک موی ضعیفدر این حالت موهای وسط سر اگرچه کل طاسی سر را پوشش نمی‌دهند اما ظاهری طبیعی ایجاد می‌کنند.

 حال بسیاری از این افراد که بانک موی ضعیفی دارند انتظار دارند که در بیشتر سطح طاسی آنها با تراکم بالا کاشت مو انجام شود و حتی بعضا می‌گویند که تمایل به روش جراحی نیز ندارند ، در نتیجه جذب مراکزی می‌شوند که از صداقت حرفه ای برخوردار نیستند ،زیرا یک مرکز معتبر کاشت مو با مشاوره صادقانه واقعیت‌های کاشت مورا بیان می‌کنند.

کاشت موی طبیعی با بانک موی ضعیف در صورتی پیشنهاد می‌شود که فرد پوشش حداقلی را در قسمتهای  میانی سر ایجاد کند و در عین حال کار عوارضی بر روی این افراد ایجاد نکند.

در این صورت اگرچه کاشت مو با بانک موی ضعیف دارای نتیجه حداقلی خواهد بود ولی تغییرات ایجاد شده ظاهری طبیعی ایجاد خواهد کرد.

علاوه براین در کاشت مو طبیعی با بانک موی ضعیف فرد متقاضی بایستی خواسته های خود را با نتایج قابل دسترس تطبیق دهد در غیر این صورت حتما از نتایج کاشت مو ناراضی خواهد بود.

, , , , , , , , , , , , , ,