مطالب تخصصی پوست و مو

کاشت مو FUT – استاندارد طلایی کاشت مو

کاشت مو FUT استاندارد طلایی کاشت مو

به چه دلیل کاشت مو FUT  را تکنیک طلائی کاشت مو می‌دانند ؟ امروزه، افراد توجه بیشتری به ظاهر خود دارند. هم مردان و هم زنان می‌خواهند ظاهری جوانتر داشته باشند و هیچ کس نمی‌خواهد در سن جوانی خود پیر به نظر برسد، خصوصا به واسطه از دست دادن مو که می‌تواند ضربه بزرگ به ظاهر فرد باشد. بیماران در جستجوی بهترین گزینه در بین سیل کثیری از روش‌های درمانی هستند و این امر می‌تواند باعث سر در گمی آنها شود. راه حل ریزش شدید مو یا طاسی از قبل موجود می‌باشد. این راه حل در دستان جراحانی ماهر است که در زمین تکنیک‌های کاشت مو تخصص دارند.

کاشت مو FUT

کاشت مو FUT (کاشت واحدهای فولیکولی مو) به عنوان استاندارد طلایی این صنعت در نظر گرفته شده است و به طور گسترده به عنوان یک راه حل دائم و قابل اطمینان برای حل مشکل طاسی مورد استفاده قرار گرفته است. در این تکنیک، واحدهای مو با استفاده از یک نوار اهدا کننده از ناحیه دهنده برداشته می‌شود. این ناحیه در ادامه و بلافاصله بعد از برداشتن نوار به شکل که جای زخم آن باقی نماند هم کشیده شده و بخیه زده می‌شود. این واحدهای موی استخراج شده به دقت در ناحیه ای که موی آن از دست رفته است (ناحیه گیرنده) کاشته می‌شود، به نحوی که هیچ مرهم خاصی برای آن مورد نیاز نخواهد بود. در یک جلسه حدود ۴.۰۰۰ تا ۸.۰۰۰ مو را می‌توان کاشت، بدون اینکه زمان زیادی نیاز باشد.

تکنیک کاشت مو FUT یک روش ایمن و ساده برداشت نواری مو می‌باشد که به طور گسترده در چند دهه گذشته به منظور کاشت مو و برطرف کردن طاسی مورد استفاده قرار گرفته است و پلتفرمی از یک استاندارد طلایی جهانی را ایجاد کرده است. بعد از انجام کاشت، مو نیاز به مراقبت خاصی نخواهد داشت و می توانید از شامپوهای معمولی برای شستن آن استفاده کنید و هر طور دوست دارید آن را کوتاه کنید زیرا این موهای کاشته شده نیز مثل موهای معمولی شما خواهند بود.

, , ,