لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

درباره کلینیک تخصصی آسمان

دکتر جراحی کاشت مو

مرکز آسمان با افتخار به ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات به متقاضیان کاشت مو طبیعی تلاش نموده است که هر گونه خدمتی را با بهترین کیفیت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهد. تیم قوی جراحان و تکنسین‌های مجرب مجموعه آسمان با به کارگیری تکنیک‌های به روز دنیا و طبق سلیقه مراجعه‌کنندگان خود رویای داشتن موهایی سالم و قابل رشد را برای آن‌ها به واقعیت تبدیل خواهد کرد. کلینیک تخصصی کاشت مو آسمان در زمینه پیوند موی طبیعی بهترین گزینه برای افرادی است که تصمیم به انجام کاشت مو دارند. مجوز رسمی کلینیک آسمان از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

نتیجه فوق العاده کاشت مو در کلینیک آسمان

علاوه بر این کلینیک آسمان با  بهره‌گیری از به روزترین تجهیزات کاشت مو بهترین نتایج را برای شما که به دنبال بهترین‌ها هستید، رقم می‌زند. زیرا کاشت مو تنها پیوند صحیح موها نیست بلکه هنر پیوند دادن موهایی است که در جهتی مشابه و با جنس و ضخامتی مانند موهای طبیعی خودتان رشد کنند و از تماشای خود در آینه لذت ببرید. نتایجی بلندمدت و ماندگار، افزایش اعتماد به نفس و بهبود شگفت انگیز ظاهر از جمله مزایای کاشت مو هستند که به ظاهر و زندگی شما رنگ تازه‌ای می‌بخشند.

خدمات کلینیک آسمان

تیم کاشت مو کلینیک آسمان از پزشکانی مجرب، کادر درمانی کاملا متعهد، با تجربه و دارای صلاحیت درمانی لازم تشکیل شده است که با آگاهی از شرایط خاص هر متقاضی خدمات کاشت مو را برای او در نظر می‌گیرند تا اطمینان حاصل کنند که به همه جنبه‌های درمانی کاشت مو پرداخته شده است. اینجا تیمی مسئولیت پذیر شما را گام به گام تا رسیدن به نتیجه مطلوب ‌تان همراهی خواهند کرد. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، مسئولیت فنی کلینیک آسمان با دکتر منوچهر مهرجویی، متخصص پوست و مو می‌باشد.

تجربه و تخصص کاشت مو راحت به دست نمی‌آید و نیازمند سال‌های سال تلاش در راستای کسب تجارب بسیاری است. کلینیک آسمان به منظور اطمینان خاطر شما متقاضیان عزیز خلاصه‌ای از چنین تجربه‌ای را در دسترس قرار داده است که می‌توانید مشاهده کنید.

همه انواع خدمات کاشت مو در آسمان انجام می‌شود:

  • کاشت موی سر
  • کاشت ریش
  • کاشت سبیل
  • کاشت ابرو

پس از مراجعه به کلینیک آسمان ابتدا هماهنگی لازم به منظور یک جلسه مشاوره برای متقاضی انجام می‌شود که در طی مشاوره، پزشک کاملا صادقانه شرایط خاص شما برای کاشت مو را با شما در میان می‌گذارد. موفقیت کاشت مو به موارد زیادی بستگی دارد که در هر فرد متفاوت است، ویژگی‌هایی مانند بانک مو، مقدار طاسی و الگوی ریزش موی هر فرد است که تعیین می‌کند نتیجه کاشت چگونه خواهد بود. بنابراین، انتظارات هر فرد از کاشت مو باید کاملا معقول و متناسب با ویژگی‌های خاص او باشد.

لیزر موهای صورت زنان در کلینیک
کاشت ابرو در تهران
جراحی کاشت مو در کلینیک
کاشت ریش مردان در تهران

استفاده از تکنیک های جدید و ابزار کاشت مو پیشرفته

تکنیک‌های کاشت مو در کلینیک آسمان کاملا به روز و بر مبنای آخرین تکنیک‌های روز دنیاست که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دقیق انجام می‌شود. مزیت استفاده از ابزار ظریف و پیشرفته کاشت این است که تراکم کاشت مو را افزایش می‌دهند و کاشت کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.

کلینیک آسمان از استاندارد بالایی در رعایت موارد بهداشتی برخوردار است. با انجام کاشت مو در آسمان از همه اقدامات مرتبط با ضدعفونی و بهداشت عمل کاشت مو اطمینان داشته باشید. کاشت مو در کلینیک آسمان در اتاق‌های مجزای عمل انجام می‌شود.

پشتیبانی کلینیک آسمان

هر گونه مشکلی پس از کاشت مو توسط کلینیک آسمان پیگیری خواهد شد، البته به یاد داشته باشید که ریزش موی کاشته شده تا چند ماه بعد از کاشت طبیعی است و نیازی نیست نگران باشید. تیم کلینیک آسمان حتی پس از کاشت نیز تا حصول نتیجه نهایی آماده پاسخگویی به همه سوالات و مشکلات شما است.

باعث افتخار کلینیک آسمان است که هر گونه انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان را تبدیل به فرصتی برای ارائه خدماتی با کیفیت بهتر و استاندارد بالاتر نماید.

مزایای کلینیک آسمان

16000+
عمل کاشت موفق
15+
سال سابقه کاری
98%
موفقیت کاشت مو
10+
گواهینامه و مدرک