لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.
تقویت ابروی زنان
پرپشت کردن ابرو زنان
طراحی فرم کاشت ابرو
کاشت ابرو زنان

کاشت ابروی طبیعی در تهران با مدرن‌ترین متد های سال 2023

Aseman Clinic

ابروهایی جذاب داشته باشید

قبل و بعد از کاشت ابرو
جشنواره
بهاره

مدت محدود: در جشنواره بهاره با تخفیف ویژه تا 5.000.000 تومان بالاترین کیفیت کاشت ابرو رو با پایین‌ترین قیمت تجربه کن!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
هر سوالی داری آماده پاسخگویی هستیم

کاشت ابرو کلینیک آسمان

کاشت ابروی دائمی در تهران

کاشت ابرو طبیعی (Eyebrow Transplant) نوعی جراحی زیبایی است که باعث می‌شود ابروی فرد پرتر دیده شود. این پروسه دائمی است و تا آخر عمر برای فرد پابرجا باقی می‌ماند. جراح در این عمل فولیکول‌های مو را از فرق سر به قسمت ابروها منتقل می‌کند. زمان ریکاوری این عمل تقریباً سریع است اما تا زمانی که به رشد کامل ابروها برسد ممکن است ماه‌ها به طول بیانجامد.

کاشت ابروی طبیعی چگونه است؟

همان‌طور که گفته شد، کاشت ابرو فرایندی است که باعث می‌شود ابروهای فرد پرتر دیده شده و موهایی که از بین رفته‌اند، دوباره به جای خود بازگردند. پزشک در این پروسه، موی سر را با موهای باقی‌مانده بر روی ابرو پیوند زده و جایگزین می‌کند. در این بین، کاشت ابرو با جدیدترین متدها اغلب نتیجه جذابتری نسبته به سالهای گذشته دارد و به زیبایی هرچه بیشتر فرد کمک می کند.

در این روش ها، پیوند یا قلمه زدن نوعی عمل کاشت مو است که در آن جراح قسمت کوچکی از فرق سر که معمولاً بین دو گوش است و می‌تواند شامل چند صد فولیکول مو باشد را برمی‌دارد. فولیکول‌های مو لوله‌هایی هستند که منجر به رشد مو می‌شوند.

جراح این فولیکول‌های برداشته شده را به ابروی فرد منتقل می‌کند. پس از التیام یافتن پوست بعد از عمل جراحی، موهای روی ابروی فرد بیشتر دیده می‌شوند و دیگر نیازی به آرایش کردن یا استفاده از مداد ابرو نیست.

اینفو مراحل کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو طبیعی در تهران

اگر شما هم قبل از انجام هر کاری، به دقت به بررسی مزیت‌ها و معایب آن کار می‌پردازید، مطمئن باشید که شناخت مزیت‌های عمل زیبایی کاشت ابرو باعث می‌شود تمایل شما به انجام کاشت ابرو بیشتر شود. به‌طورکلی مزیت‌های کاشت ابرو اینگونه است:

 • کاشت ابرو کاملا غیرتهاجمی است.
 • درد کاشت ابرو بسیار ناچیز و حتی در مواردی کاملا بدون درد است.
 • کاشت ابرو برای داشتن ابروهایی با موی طبیعی و قابل رشد انجام می‌شود. لازم نیست دیگر مانند گذشته زمان زیادی را صرف آرایش و مرتب کردن ابروهای خود کنید.
 • کیفیت بالا و هزینه مناسب با کاشت ابرو طبیعی در تهران
 • نتیجه کاشت ابرو طبیعی دائمی است و یک عمر ابروهایی پرپشت خواهید داشت.
 • کاشت ابرو شما را فوق العاده جذاب می‌کند و اعتماد به نفس‌ بیشتری در جمع خواهید داشت.

معایب کاشت ابروی طبیعی

زخم‌های متعدد

ورم

کبودی

(همه موارد گفته شده ماندگار نیستند وبعد از مدتی بهبود پیدا می کنند)

مزایای کاشت ابروی طبیعی

تغییر ظاهر فرد

افزایش اعتماد به نفس

عدم نیاز به آرایش

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو

هنگامی که به دنبال بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران می‌گردید بهتر است همه جوانب را در نظر بگیرید اما منظور چیست؟ در واقع باید درباره ویژگی‌های بهترین دکتر کاشت ابرو و بهترین کلینیک تهران به اندازه کافی تحقیق کنید. ملاک ما برای انتخاب کلینیک کاشت ابرو چیست؟ می‌توانید از فاکتورهای زیر به عنوان مبنایی برای شناخت و انتخاب بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو استفاده کنید:

کاشت ابروی طبیعی زنان

کاشت باتراکم بالا

طراحی کاشت ابرو

کاشت خط رویش طبیعی

کاشت ابروی دائمی زنان

بدون درد و خونریزی

 • پزشک کاشت ابرو موردنظر شما باید از مهارت و تجربه کافی در انجام کاشت ابرو برخوردار باشد که بتواند یک کاشت موی نچرال و پرپشت انجام دهد. البته پیش از شروع کاشت، پزشک باید بتواند با ارزیابی دقیق شرایط شما به درستی تشخیص دهد که آیا شما کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستید یا خیر.
 • ابزارهایی که پزشک برای کاشت ابرو به کار می‌برد باید کاملا به روز باشد و نیز توانایی و تجربه کافی در استفاده از آنها برای رسیدن به بهترین نتیجه کاشت ابرو را داشته باشد.
 • پیش از شروع کاشت، پزشک باید بتواند با ارزیابی دقیق شرایط شما، به درستی تشخیص دهد که آیا شما کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستید یا خیر.
 • یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب دیدن نمونه های کاشت ابرو پزشک مورد نظرتان است. به این ترتیب متوجه خواهید شد که آیا سبک کار پزشک کاشت ابروی موردنظرتان را می پسندید یا خیر.
 • برای انتخاب کلینیک کاشت ابرو نیز باید کاملا دقت کنید. کلینیک کاشت ابرو باید دارای مجوز معتبر باشد، مجهز باشد و پس از کاشت ابرو میزان رضایت شما از کاشت را بررسی کند. بنابراین لازم است خدمات پس از کاشت ابرو ارائه شده توسط کلینیک را نیز مدنظر قرار دهید.

چرا کاشت ابرو در آسمان کلینیک

حال که مهم‌ترین ویژگی‌های موثر در انتخاب درست کاشت ابرو را بررسی کردید، با آگاهی بیشتری می‌توانید تصمیم‌گیری کنید که در تهران کجا برای انجام کاشت ابرو بهتر است. کلینیک کاشت ابرو آسمان با ارائه بهترین خدمات ضمن عمل و همچنین بعد از عمل کاشت ابرو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. با دیدن نمونه‌های کاشت ابرو کلینیک آسمان، برای انجام کاشت ابرو مصم‌تر خواهید شد زیرا نتایج کاشت ابرو کلینیک آسمان بسیار طبیعی است و بر زیبایی شما می‌افزاید. مرکز تخصصی کاشت ابرو آسمان در تهران از به روزترین تجهیزات و تکنیک‌های کاشت ابرو استفاده می‌کند که بتواند بهترین نتایج کاشت ابرو با کمترین درد و جای زخم را رقم بزند. موفقیت تیم پزشکی مجرب کلینیک آسمان آنچه از کاشت ابروی خود انتظار دارید را برای شما محقق می‌کند.

اینفو گرافی کاشت ابرو در آسمان

روش کاشت ابرو در کلینیک آسمان

طبیعی 2 روش اصلی کاشت ابرو شامل روش غیرجراحی میکروگرافت FIT  و FUE است:

 • کاشت ابرو به روش میکروگرافت FUE: اگر به دنبال نتیجه‌ای بسیار طبیعی هستید، کاشت ابرو به روش غیرجراحی FUE انتخاب مناسبی برای انجام کاشت ابرو است. در کاشت ابرو به روش میکروگرافت FUE پزشک باید از تجربه و مهارت زیادی برخوردار باشد زیرا این روش به دقت، ظرافت و زمان زیادی نیاز دارد. در این روش فولیکول موها جداجدا برداشته شده و برای پیوند در ناحیه ابرو مورداستفاده قرار می‌گیرند. برداشت موها با استفاده از پانچ برقی یا دستی انجام می‌شود. یکی از مزیت‌های روش FUE این است که این روش هیچ جای زخمی روی پوست باقی نمی‌گذارد.
 • کاشت ابرو به روش میکروگرافت FIT: روش کاشت ابرو میکروگرافت FIT نیز شباهت زیادی به میکروگرافت FUE دارد و فولیکول‌های مو به صورت جداگانه برداشته و در محل پیوند کاشته می‌شوند. پزشک با بررسی شرایط هر فرد مشخص خواهد کرد که کدام روش کاشت ابرو برای او مناسب تر است. معمولا در کاشت ابرو به روش FUE میکروگرافت امکان کاشت تعداد بیشتری گرافت مو وجود دارد و ممکن است درصورت داشتن بانک موی قوی، برای افرادی که کاشت ابرو پرپشت‌تری می‌خواهند مناسب‌تر باشد.

نمونه نتایج کاشت ابرو در تهران

نمونه‌های کاشت ابرو معمولا در آرشیو بسیاری از کلینیک ها وجود دارد و می‌توانید برای تصمیم‌گیری بهتر درباره مکان کاشت ابروی خود به آن‌ها مراجعه کنید. . هر چند نتیجه کاشت ابرو می‌تواند پیش‌زمینه‌ای درباره تجربه و مهارت پزشک بدهد، فراموش نکنیدکه نتایج کاشت ابرو هر فردی با توجه به قوی بودن بانک مو و سایر شرایط فرد کاملا با دیگری متفاوت است. بنابراین بهتر است انتظار شما از کاشت کاملا معقول باشد. با مشاهده نظرات افرادی که پیش از شما کاشت ابرو انجام داده‌اند می‌توانید برای بسیاری از پرسش‌های خود پاسخ مناسبی پیدا کنید.

قبل از عمل کاشت ابرو بعد از عمل کاشت ابرو
قبل از عمل کاشت ابرو طبیعی کاشت ابروی طبیعی

مراحل کاشت ابرو

هرچند تکنیک‌های انجام کاشت ابرو کاملا متفاوت هستند، اما اساس انجام همه انواع کاشت ابرو شامل  مرحله اصلی است:

 • برداشت فولیکول مو از بانک مو ( معمولا بانک مو از ناحیه ای در پشت سر انتخاب می‌شود)
 • آماده سازی فولیکول‌های مو برای کاشت در ناحیه ابرو
 • ایجاد برش‌های پوستی به منظور قرار دادن و کاشت گرافت مو در عمقی مشخص از پوست ابرو

کاندید مناسب کاشت ابرو

اکنون بپردازیم به اینکه چه افرادی کاندید خوبی برای کاشت ابرو هستند؟ معمولا افرادی که دارای بانک موی قوی هستند بهترین گزینه برای انجام کاشت ابرو هستند. اما اگر در چند دسته زیر قرار دارید ممکن است کاشت ابرو برای شما چندان مناسب نباشد:

 • افراد مبتلا به اختلالات تیروئیدی
 • افرادی که اختلالات مرتبط با تریکوتیلومانیا دارند
 • افرادی که مبتلا به ریزش موی ناشی از استرس هستند.
کاشت ابروی مردانه به صورت تخصصی
کلینیک فوق تخصصی آسمان با بیش از 10 سال سابقه در کاشت ابرو در تهران واقع در تجریش
021-22702530

مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو

کارهایی که لازم است بعد از کاشت ابرو انجام دهید:

 • به دستورالعمل‌های پزشک بعد از کاشت ابرو توجه کافی داشته باشید تا از کاشت ابرو خود بهترین نتیجه را بگیرید.
 • از دست زدن به ابروهای خود شدیدا خودداری کنید.
 • هیچ‌گونه فعالیت شدیدی بعد از کاشت ابرو انجام ندهید.
 • ناحیه پیوند ابرو را کاملا تمیز نگاه دارید.
 • با مشاهده ریزش ابرو بعد از کاشت نگران نشوید زیرا کاملا طبیعی است و رشد موهای جدید بعد از چند ماه آغاز خواهد شد.

هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو از 5 میلیون تومان به بالا متغیر است و به این موضوع بستگی دارد که تا چه حد می خواهید کاشت شما پرپشت باشد و حدودا به چه تعداد گرافت مو برای پیوند ابرو نیاز دارید. علاوه‌براین، یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تعیین قیمت کاشت ابرو تجربه جراح و کلینیکی که مدنظر شما است. همچنین قیمت کاشت ابرو بسته به تکنیکی که جراح برای کاشت ابرو شما انتخاب می‌کند نیز متغیر است. برخی از انواع روش های کاشت ابرو به تجهیزات و ابزارهایی پیشرفته نیاز دارند که باعث می شوند جای زخم کمتری روی پوست شما باقی بماند و زمان بهبودی شما هم کمتر شود. به همین دلیل هزینه کاشت ابرو در کلینیک‌های مختلف کاملا متفاوت است.

کلینیک فوق تخصصی کاشت ابرو آسمان
با بیش از 10 سال سابقه در انجام خدمات کاشت ابرو به صورت حرفه ای
021-22702530

چرا کاشت ابرو در کلینیک آسمان

دکتر کاشت مو زن

کیفیت بالا با تکنولوژی مدرن

با جدیدترین تکنولوژی دنیا و برترین تجهیزات کاشت رو برات انجام میدیم

نتایج کاشت مو در تهران

کاشت ظریف با تراکم بالا

کاشت مو با مدرن‌ترین شیوه‌ها پیش می‌بریم تا بالاترین ظرافت و تراکم مو را داشته باشید

مشاوره کاشت مو

کاملا دائمی

موهای کاشته شده برای شما دائمی و دارای رشد طبیعی خواهد بود

متخصص کاشت مو

طبیعی و غیرقابل تشخیص!

خط رویش مو رو چنان طبیعی برات درمیاریم که کاشت موهات قابل تشخیص نباشه

سوالات متداول کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو معمولاً پزشک متخصص از قسمتی از سر (معمولاً پشت سر) که موهای پرحجمی دارد، مقداری فولیکول مو برداشته و آن‌ها را در قسمت ابروها می‌کارد.

کاشت ابرو یکی از سبک‌ترین عمل‌های جراحی است که بیمار پس از انجام عمل بلافاصله می‌تواند به خانه رفته و پس از گذشت یک روز تقریباً تمامی فعالیت‌های روتین روزانه خود را از سر گیرد. با تمامی این تفاسیر بیمار باز هم باید یک روز استراحت مطلق در خانه داشته و با مصرف داروهای تجویز شده توسط دکتر از بروز عوارض جانبی کاشت ابرو جلوگیری نماید

کاشت ابرو جذابیت فوق العاده ای به صورت و چشمان شما می بخشد که در افزایش اعتماد به نفس و رضایت شما از خودتان بسیار موثر است.

به طور کلی از آن‌جایی که کاشت ابرو عمل سبکی است، عوارض جانبی جدی هم در پی ندارد و تقریباً اکثر آن‌ها در بازه یک هفته تا ده روز پس از عمل از بین رفته یا بسیار کمرنگ می‌شوند. این عوارض می‌توانند سرخی پوست، احساس خارش، احساس سوزش، پولک مانند شدن پوست، ورم و خونریزی و … باشند.

کاشت ابرو در حدود 2 الی 3 ساعت زمان می‌برد.

کاشت ابرو عملی است که مختص به جنسیت خاصی نیست و هم آقایان و هم بانوان می‌توانند از آن بهره ببرند و پروسه انجام این عمل زیبایی در هر دو نیز تقریباً به یک صورت انجام می‌شود.

هزینه کاشت ابرو به طور میانگین در میان کلینیک‌های تهران با توجه به روش کاشت و نوع ابرویی که بیمار انتخاب می‌کند، بین 7 تا 12 میلیون تومان است. این رقم احتمالاً در کلینیک‌های شهرهای بجز تهران پایین‌تر نیز می‌تواند باشد.

درصورتی که می‌خواهید هزینه کاشت ابرو را به صورت قسطی پرداخت کنید بهتر است برای هماهنگی‌های بیشتر با کلینیک تماس بگیرید تا در صورت امکان بتوانید از خدمات پرداخت قسطی بهره‌مند شوید.

نظرات مشتریان عزیز ما