لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کلینیک کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو در تهران

فهرست محتوای مقاله

امروزه کاشت ابرو نه تنها برای افرادی که ابروهای خود را در اثر بیماری از دست داده‌اند بلکه برای سایر افراد هم انجام می‌شود. فرقی ندارد مرد و زن همه خواهان بهتر دیده شدن هستند و دوست دارند چشم و ابروهایی جذاب داشته باشند. اما برخی نگران هزینه‌ها هستند و سوالاتی برای آن‌ها مطرح است مانند اینکه: آیا هزینه کاشت ابرو مردانه و زنانه متفاوت است؟ تعیین قیمت کاشت ابرو در ایران به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا قیمت کاشت ابرو دائمی در تهران و شهرستان‌ها فرق می‌کند؟ چگونه با کمترین هزینه کاشت ابرو انجام دهیم؟ از کجا کاشت ابروی قیمت پایین اما کاملا مطمئن پیدا کنیم؟

عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو

هر چند هزینه کاشت ابرو ممکن است کمی زیاد و در حدود 4 تا 7 میلیون تومان باشد اما آیا در مقابل جذابیتی که برای شما ایجاد می‌کند هزینه زیادی است؟ کاشت ابرو یکی از جراحی‌های زیبایی بسیار پرطرفدار است، مخصوصا برای خانم‌هایی که به زیبایی خود بها می‌دهند. امروزه حتی کاشت ابرو در دختران هم بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا مدل ابروهایی پرپشت و طبیعی یکی از مدل‌های محبوب در میان دختران جوان شده است. ما در اینجا یک بررسی کامل بر روی طیف قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران و جاهای دیگر برای شما انجام داده‌ایم که هر یک از شما با شناخت همه عوامل بر هزینه کاشت ابرو در سال 1402 با هر بودجه‌ای که دارید بتوانید تصمیم خود برای زیباتر کردن ابروهای خود هر چه زودتر عملی کنید.

حتما بخوانید : راه های تقویت ابرو

محاسبه هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان‌ها آنچنان تفاوتی ندارد، به‌هر‌حال در بحث هزینه تقریبی کاشت ابرو صرف‌نظر از مکان کاشت ابرو، باید بودجه‌ای بالاتر از 4 الی 5 میلیون تومان را برای این کار کنار بگذارید. اما چگونه کمترین هزینه کاشت ابرو، در عین حال مطمئن‌ترین کلینیک و بهترین جراح کاشت ابرو را پیدا کنیم؟ برای این کار پیش از همه، مهم این است که بدانیم دقیقا چه فاکتوهایی بر قیمت کاشت ابرو دائمی موثرتر هستند و سپس با برآورد هزینه‌های کاشت ابرو به روش‌های مختلف، بیشترین و کمترین قیمت کاشت ابرو را تخمین بزنیم. برای روشن‌تر شدن مطلب قیمت کاشت ابرو بیایید هزینه کاشت ابروی دائمی با چند تکنیک رایج را با هم بررسی ‌کنیم:

هزینه کاشت ابرو به روش sut

هزینه کاشت ابرو به روش sut بین 5 تا 7 میلیون تومان است ولی باید در نظر داشته باشید که هزینه کاشت ابرو برای مردان و زنان بسته به تعداد گرافت‌های موردنیاز برای هر فرد، کاملا متفاوت خواهد بود. هزینه کاشت ابرو طبیعی به روش sut ممکن است کمی بیشتر از سایر روش‌های کاشت باشد زیرا در این روش از ابرازهای دقیقی برای کاشت استفاده می‌شود که با کمترین درد و خونریزی همراه است.

هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو به روش fit

هزینه کاشت ابرو به روش fit نیز با هزینه کاشت sut تفاوت زیادی ندارد و شاید کمی کمتر از آن و در حدود 4 تا 6 میلیون تومان باشد. به این دلیل که در روش fit جراح نیازی به تجهیزات مدرنی که در sut استفاده می‌شود ندارد و تنها برخی ابزارهای دستی برای برداشتن گرافت مو کافی است، گرافت‌ها با استفاده از ابزار دستی و توسط جراح برداشته و سپس در مکان مورد نظر روی ابرو کاشته می‌شوند. 

هزینه کاشت ابرو به روش fut

هزینه کاشت ابرو به روش fit نیز با هزینه کاشت sut تفاوت زیادی ندارد و شاید کمی کمتر از آن و در حدود 4 تا 6 میلیون تومان باشد. به این دلیل که در روش fit جراح نیازی به تجهیزات مدرنی که در sut استفاده می‌شود ندارد و تنها برخی ابزارهای دستی برای برداشتن گرافت مو کافی است، گرافت‌ها با استفاده از ابزار دستی و توسط جراح برداشته و سپس در مکان مورد نظر روی ابرو کاشته می‌شوند. 

هزینه کاشت ابرو در سال 1402 نسبت به سال‌های قبل

 هزینه کاشت ابرو در سال 1402 از 4 میلیون تومان به بالاست که در مقایسه با سال‌های قبل کمی گران‌تر شده است. البته کاملا بدیهی است که یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت کاشت ابرو کلینیکی که شما در آن جراحی خود را انجام می‌دهید. با توجه به اینکه برخی از روش‌های کاشت ابرو مانند sut به تجهیزات مدرن‌تری برای انجام کاشت نیاز دارند و تعداد کمی از کلینیک‌ها در ایران به چنین دستگاه‌هایی مجهز هستند، هزینه کاشت ابرو در کلینیک‌های مختلف متفاوت است.علاوه بر این شما اگر از جراحانی خدمات بگیرید که تجربه بیشتری دارند کاشت مو با درصد موفقیت بالاتر و عوارض کمتری را هم تجربه می‌کنید که قطعا بر روی قیمت کاشت ابرو موثر است. مواردی دیگر هم در تعیین هزینه کاشت ابرو زنان و مردان تاثیرگذار است مانند کم پشتی و پرپشتی ابرو و تعداد گرافت‌هایی که برای کاشت ابرو در هر فرد موردنیاز است.  

سوالات متداول

هزینه کاشت ابرو در تهران به طو تقریبی در حدود 4 تا 7 میلیون تومان است که این هزینه بسته به کلینیک و جراح کاشت موی شما ممکن است گاهی بالاتر هم باشد. کلینیک‌هایی که مجهزتر هستند و خدمات بیشتری به شما می‌دهند گران‌تر هستند زیرا ممکن است کیفیت کاشت ابروی بهتری هم ارائه دهند و شما کمتر دچار عوارض بعد از کاشت شوید. علاوه براین، سابقه جراح هم در قیمت کاشت مو طبیعی بسیار موثر است. در آخر تعداد گرافت‌های لازم برای هر فرد و روش انجام کاشت ابرو مشخص خواهد کرد که قیمت کاشت ابرو چقدر خواهد بود.

به طور کلی اگر هزینه کاشت ابرو کمی زیاد است ولی نتایج آن تا سال‌ها و حتی گاهی تا آخر عمر برای شما باقی می‌ماند. با پرداختن هزینه کاشت ابرو ماندگارترین ابروی طبیعی را خواهید داشت و دیگر نگران فرم نامناسب یا کم پشتی ابروی خود نیستید. در ضمن دیگر لازم نیست وقت و هزینه زیادی را صرف مرتب کردن یا آرایش ابروی خود کنید زیرا بعد از کاشت ابرو می‌توانید ابرویی داشته باشید که موهای آن مانند موی طبیعی شما رشد می‌کند و از نتیجه آن لذت می‌برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط