لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کلینیک کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران [آپدیت 1402]

فهرست محتوای مقاله

امروزه کاشت ابرو نه تنها برای افرادی که ابروهای خود را در اثر بیماری از دست داده‌اند بلکه برای سایر افراد هم انجام می‌شود. اما برخی نگران هزینه‌های زیاد آن هستند و می‌خواهند بدانند: آیا هزینه کاشت ابرو مردانه و زنانه متفاوت است؟ به طور کلی تعیین قیمت کاشت ابرو در ایران به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از جراحی‌های زیبایی بسیار پرطرفدار است، مخصوصا در میان خانم‌هایی که به زیبایی خود بها می‌دهند یا دختران جوانی که ابروهای پرپشت و طبیعی می‌پسندند. اما خیلی از این افراد نگران هزینه‌های کاشت ابرو هستند و هزینه را مانعی برای انجام کاشت می‌دانند. به همین دلیل در اینجا می‌خواهیم طیف قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران و جاهای دیگر را بررسی کنیم و همچنین عوامل موثر بر هزینه  کاشت ابرو در سال 1402 را ارزیابی کنیم. پس بیایید با هم بپردایم به اینکه فاکتورهای مهمی چون نوع کلینیک زیبایی، متخصص کاشت ابرو، انتخاب مدل ابرو و بسیاری از موارد دیگر چگونه تعیین کننده قیمت کاشت ابرو خواهند بود.

هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو در تهران

آیا قیمت کاشت ابرو دائمی در تهران و شهرستان‌ها تفاوتی دارد؟ در واقع، هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان‌ها آنچنان تفاوتی ندارد. به‌هر‌حال در بحث هزینه تقریبی کاشت ابرو صرف‌نظر از مکان کاشت ابرو، باید بودجه‌ای بالاتر از 4 الی 5 میلیون تومان را برای این کار کنار بگذارید. اما چگونه کمترین هزینه کاشت ابرو، در عین حال مطمئن‌ترین کلینیک و بهترین جراح کاشت ابرو را پیدا کنیم؟ برای این کار پیش از همه، مهم این است که بدانیم دقیقا چه فاکتوهایی بر قیمت کاشت ابرو دائمی موثرتر هستند و سپس با برآورد هزینه‌های کاشت ابرو به روش‌های مختلف، بیشترین و کمترین قیمت کاشت ابرو را تخمین بزنیم.

حتما بخوانید : کاشت ابرو طبیعی چیست؟

هزینه روش‌های مختلف کاشت ابرو

از کجا کاشت ابروی قیمت پایین اما کاملا مطمئن پیدا کنیم؟ آیا انتخاب روش کاشت در تعیین هزینه‌ها موثر است؟ برای روشن‌تر شدن مطلب قیمت کاشت ابرو بیایید هزینه کاشت ابروی دائمی با چند تکنیک رایج را با هم بررسی ‌کنیم:

روش کاشت ابرو
هزینه روش کاشت ابرو
روش sut
روش sut هزینه کاشت ابرو به روش sut بین 5 تا 7 میلیون تومان است ولی باید در نظر داشته باشید که هزینه کاشت ابرو برای مردان و زنان بسته به تعداد گرافت‌های موردنیاز برای هر فرد، کاملا متفاوت خواهد بود. هزینه کاشت ابروی طبیعی به روش sut ممکن است کمی بیشتر از سایر روش‌های کاشت باشد زیرا در این روش از ابرازهای دقیقی برای کاشت استفاده می‌شود که با کمترین درد و خونریزی همراه است.
روش fit
روش fit هزینه کاشت ابرو به روش fit نیز با هزینه کاشت sut تفاوت زیادی ندارد و شاید کمی کمتر از آن و در حدود 4 تا 6 میلیون تومان باشد. به این دلیل که در روش fit جراح نیازی به تجهیزات مدرنی که در sut استفاده می‌شود ندارد و تنها برخی ابزارهای دستی برای برداشتن گرافت مو کافی است، گرافت‌ها با استفاده از ابزار دستی و توسط جراح برداشته و سپس در مکان مورد نظر روی ابرو کاشته می‌شوند.
روش fut
هزینه کاشت ابرو به روش fut نیز کمتر از sut و بین 4 تا 6 میلیون تومان است. در محاسبه قیمت کاشت ابرو fut نحوه برداشت متفاوت گرافت‌های مو توسط جراح تاثیرگذار است. زیرا در این روش گرافت‌ها به صورت تکی برداشته نمی‌شوند، در عوض برش‌هایی که هر کدام به شکل یک نوار هستند روی پوست ایجاد می‌شود، سپس موها به صورت نواری برداشته شده و به ابرو پیوند زده می‌شوند. به دلیل ایجاد برش روی پوست بیمار در این روش زمان بهبودی بیشتر از روش‌های دیگر است.

عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت ابرو سال 1402

چگونه با کمترین هزینه کاشت ابرو انجام دهیم؟ تنها در صورتی می‌توانید هزینه‌های کاشت ابرو را کاهش دهید که از تمامی عوامل موثر بر کاشت ابرو آگاه باشید، سپس با مقایسه انواع نمونه‌های کاشت ابرو در چند کلینیک مختلف می‌توانید بهترین کاشت را با کمترین هزینه انجام دهید. اما عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاشت ابرو چه هستند:

  • کلینیک انتخابی کاشت ابرو
  • روش کاشت ابرو
  • دانش جراح کاشت در استفاده از انواع روش‌های کاشت ابرو
  • تجربه جراح در استفاده از انواع ابزارهای به روز کاشت ابرو
  • تراکم و تعداد تارهای مو در مدل انتخابی کاشت ابرو

حتما بخوانید : تصاویر کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی در کلینیک آسمان، باکیفیت و کم هزینه

 هزینه کاشت ابرو در سال 1402 از 4 میلیون تومان به بالاست که در مقایسه با سال‌های قبل کمی گران‌تر شده است. البته کاملا بدیهی است که یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت کاشت ابرو کلینیکی که شما در آن جراحی خود را انجام می‌دهید. با توجه به اینکه برخی از روش‌های کاشت ابرو مانند sut به تجهیزات مدرن‌تری برای انجام کاشت نیاز دارند و تعداد کمی از کلینیک‌ها در ایران به چنین دستگاه‌هایی مجهز هستند، هزینه کاشت ابرو در کلینیک‌های مختلف متفاوت است.

علاوه بر این شما اگر از جراحانی خدمات بگیرید که تجربه بیشتری دارند کاشت مو با درصد موفقیت بالاتر و عوارض کمتری را هم تجربه می‌کنید که قطعا بر روی قیمت کاشت ابرو موثر است. مواردی دیگر هم در تعیین هزینه کاشت ابرو زنان و مردان تاثیرگذار است مانند کم پشتی و پرپشتی ابرو و تعداد گرافت‌هایی که برای کاشت ابرو در هر فرد موردنیاز است. کلینک آسمان با برخورداری از محیطی کاملا بهداشتی و کادر پزشکی مجرب به شما این امکان را می‌دهد که بهترین کاشت ابرو را با کمترین هزینه تجربه کنید.

سوالات متداول

هزینه کاشت ابرو در تهران به طو تقریبی در حدود 4 تا 7 میلیون تومان است که این هزینه بسته به کلینیک و جراح کاشت موی شما ممکن است گاهی بالاتر هم باشد. کلینیک‌هایی که مجهزتر هستند و خدمات بیشتری به شما می‌دهند گران‌تر هستند زیرا ممکن است کیفیت کاشت ابروی بهتری هم ارائه دهند و شما کمتر دچار عوارض بعد از کاشت شوید. علاوه براین، سابقه جراح هم در قیمت کاشت مو طبیعی بسیار موثر است. در آخر تعداد گرافت‌های لازم برای هر فرد و روش انجام کاشت ابرو مشخص خواهد کرد که قیمت کاشت ابرو چقدر خواهد بود.

خیر، بسته به مدل انتخابی ابرو، نوع کاشت و کلینیک موردنظر از 4 تا 7 میلیون تومان متغیر است.

بله، کاشت ابرو در مقایسه با کاشت موی سر هزینه زیادی ندارد و نتیجه کاشت ابرو بسیار در زیبایی شما تاثیرگذار خواهد بود.

به طورکلی اگر هزینه کاشت ابرو کمی زیاد است ولی نتایج آن تا سال‌ها و حتی گاهی تا آخر عمر برای شما باقی می‌ماند. با پرداختن هزینه کاشت ابرو ماندگارترین ابروی طبیعی را خواهید داشت و دیگر نگران فرم نامناسب یا کم پشتی ابروی خود نیستید. در ضمن دیگر لازم نیست وقت و هزینه زیادی را صرف مرتب کردن یا آرایش ابروی خود کنید زیرا بعد از کاشت ابرو می‌توانید ابرویی داشته باشید که موهای آن مانند موی طبیعی شما رشد می‌کند و از نتیجه آن لذت می‌برید.

۲ thoughts on “هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران [آپدیت 1402]

    1. بستگی به نوع الوپسی که بهش مبتلا هستید دارد.به عنوان مثال افرادی که دچار آلوپسی توتالیس و یونیورسالیس هستند بهتر است که کاشت ابرو را انجام ندهند. این افراد ممکن است که در صورت کاشت ابرو، دچار تشدید بیماری شوند.در مورد آلوپسی آره آتا نیز بعد از درمان قسمت‌هایی که دچار ریزش سکه‌ای شده است می‌توان کاشت ابرو را بدون هیچ مشکلی انجام داد.
      در نتیجه بهتر است با پزشک متخصص قبل از کاشت ابرو مشورت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط