لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
دکتر کاشت ابرو در تهران

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

فهرست محتوای مقاله

همانطور که ریزش موی سر باعث ناراحتی فرد می‌شود ریزش ابرو نیز نگران‌کننده است مخصوصا برای خانم‌ها که به زیبایی چشم و ابروی خود بسیار اهمیت می‌دهند. در این موارد اولین چیزی که بیمار به آن فکر می‌کند این است که چگونه مشکل ابروی خود را درمان کنم؟

آیا تقویت ابرو فایده دارد؟ کاشت ابرو موثر است؟ آیا نتیجه کاشت ابرو طبیعی است؟ کدام دکتر بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران یا در تهران است؟ پیش از پاسخ به چنین سوالاتی باید از عمل کاشت ابرو اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید که توقعات شما از انجام کاشت چیست.

حتما بخوانید : سن مناسب کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کیست؟

گاهی دیگر تقویت ابرو بی‌فایده است و باید به فکر درمان بود. اگر شخصی به هر دلیلی دچار مشکلات مربوط به رشد ابرو شود باید هر چه زودتر به دنبال یک دکتر کاشت ابروی ماهر و قابل اطمینان باشد. انجام کاشت ابرو عملی بسیار حساس است و مستلزم برخورداری از سابقه زیادی در کاشت ابرو است،

زیرا تکنیک‌های کاشت مو بسیار متنوع هستند و انجام کاشت برای هر فردی باید با توجه به شرایط ویژه او انجام شود. پزشک کاشت ابرو باید پیش از انجام عمل بیمار را معاینه کند و آزمایش‌های لازم را برای او تجویز کند. سپس سلیقه فرد را برای کاشت ابروی موردنظرش جویا شود تا بتواند تعیین کند که چه مقدار فولیکول موی پیوندی برای پیوند ابرویش نیاز است، برخی از افراد ابروهایی پهن‌تر و بعضی نازک‌تر می‌پسندند. پزشک با در نظر گرفتن امکان پیوند مو و درصد موفقیت آن برای هر فرد کاشت ابرو را طبق نظر او انجام می‌دهد. علاوه براین، دکتر کاشت ابرو باید از تکنیک‌های جدید کاشت آگاه باشد و بتواند کاشت ابرو را با جدیدترین ابزار کاشت و بدون کمترین دردی انجام دهد.

اما برای انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران چه چیزی را مدنظر قرار بدهیم؟ دکتر کاشت ابرو باید کاشت ابروی موفقی را برای بیمار ضمانت کند. از طرفی تنها انجام کاشت ابرو با قیمت کم نباید برای انجام کاشت در نظر گرفته شود زیرا برخی از افراد بدون تخصص کافی اقدام به انجام کاشت ابرو می‌کنند و باید کاملا محتاط باشید. عدم تخصص کافی در کاشت ابرو نتایج منفی طولانی مدتی بر روی پوست و موی شما خواهد داشت. نه تنها در انتخاب پزشک بلکه در انتخاب کلینیک کاشت ابرو بسیار حساس باشید و همه فاکتورهای لازم را در نظر بگیرید.

 

حتما بخوانید : قیمت کاشت ابرو در تهران

در آسمان کلینیک با بهترین جراحان کاشت ابرو در تهران مواجه خواهید بود. متخصصین کاشت ابروی کلینیک آسمان تجربه کاشت ابرویی موفق، بدون درد و در کمترین زمان ممکن را برای شما رقم می‌زنند. با انجام کاشت ابرو در کلینیک آسمان می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

  • کاشت موی پیشرفته و بدون درد
  • ماندگاری درصد بالایی از موهای کاشته شده ابرو پس از کاشت
  • طبیعی بودن خط کاشت ابرو
  • حداقل جای زخم روی ابرو که قابل مشاهده نباشد
  • پراکندگی منظم موهای کاشته شده ابرو
  • کاشت در حداقل زمان ممکن
  • رعایت بهداشت لازم برای انجام عمل کاشت
  • ارائه خدمات پس از عمل تا رسیدن به بهبودی کامل
  • امکان انجام ترمیم کاشت ابرو در صورت عدم رضایت بیمار
  • تجربه کاشت در زمان کم

با انتخاب یک دکتر کاشت ابروی مجرب زیباترین ابروها را به صورت خود هدیه دهید. کافی است اطلاعات تماس خود را بگذارید تا آسمان کلینیک برای مشاوره کاشت ابرو با شما تماس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط