لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
تغییر نیوشا ضیغمی

تاثیر شگفت انگیز کاشت ابرو بر زیبایی نیوشا ضیغمی!

فهرست محتوای مقاله

کاشت ابروی نیوشا ضیغمی اولین چیزی است که در چهره جدیدش جلب توجه می‌کند. ابروهای جدید نیوشا ضیغمی هم سن این بازیگر را خیلی کمتر نشان می‌دهد و هم چهره او را جذاب‌ و امروزی کرده‌است. اما آیا واقعا این تغییرات به دلیل کاشت ابرو است و آیا واقعا ابروهای جدید نیوشا ضیغمی کاشت است؟ در اینجا به همه سوالات شما درباره ابروی نیوشا ضیغمی پاسخ داده می‌شود.

آیا نیوشا ضیغمی ابرو کاشته است؟

نیوشا ضیغمی در ویدیویی که در وبسایت‌های مختلف دیده می‌شود، توضیح می‌دهد که از کاشت ابرو استفاده کرده‌است. این خانم بازیگر در این ویدیو توضیح می‌دهند، که چندین ماه از کاشت ابرویشان گذشته و از این عمل زیبایی بسیار راضی هستند.
تغیر نیوشا ضیغمی
عکس از شایانیوز

مدل ابروهای نیوشا ضیغمی چه ویژگی‌هایی دارد؟

برجسته‌ترین ویژگی‌های مدل ابروهای نیوشا ضیغمی؛ طبیعی بودن، قرینگی و تراکم بالای آن است. براساس گفته‌های خانم نیوشا ضیغمی ایشان با کمک هوش مصنوعی مدل‌های مختلف ابرو را روی صورت خود بررسی کرده و بهترینش را انتخاب کرده‌است. نکته دومی که درباره مدل ابروهای نیوشا ضیغمی گفته می‌شود این است که از فناوری قرینه‌سازی برای قرینه کردن ابروهای این خانم استفاده شده‌است. بر این اساس قرینه بودن دو ابرو در کاشت حتی یک درصد هم خطا ندارد. در این روش کاشت ابروی نیوشا ضیغمی، قالب‌های سه‌بعدی براساس اسکن صورت و هوش مصنوعی آماده می‌شود. سپس با استفاده از این قالب‌ها، فرم موردنظر ابرو در جای خود نقش می‌بندد. ‌.

حتما بخوانید : کاشت ابرو در تهران

روند تغییرات ابروی نیوشا ضیغمی در طول زمان چگونه بوده‌است؟

تغییرات ابروی نیوشا ضیغمی در طول زمان کاملا مشخص است. در ابتدای حرفه بازیگری این خانم هنرپیشه، ابروهای کشیده و ظریف روی صورت او دیده می‌شود. همچنین شکل ابروهایی اولی این خانم، هلالی است. با روند زمان شکل و ضخامت ابروها تغییر می‌کند. اما در چند ماه اخیر، تغییرات ابروی خانم ضیغمی خیلی بیشتر از قبل به چشم می‌آید. فرم جدید ابروهای خانم ضیغمی خیلی بیشتر از قبل طبیعی، پهن و قرینه است. این فرم ابروها تاثیر زیادی در جوانتر به نظر رسیدن خانم ضیغمی دارد.  

تغییر نیوشا ضیغمی
عکس از رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط