لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
تصاویر کاشت ابرو طبیعی

تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو

فهرست محتوای مقاله

اگر می‌خواهید درباره تجربه جراح کاشت موی خود بیشتر بدانید دیدن نمونه عکس‌های کاشت ابرو گزینه خوبی است. با مشاهده تصاویر کاشت ابرو طبیعی بودن یا پرپشت بودن نمونه‌هایی را که قبلا توسط جراح انجام شده به وضوح خواهید دید. ما در اینجا در کلینیک آسمان عکس کسانی که کاشت ابرو انجام داده‌اند را برای شما در یک آلبوم جمع آوری کرده‌ایم تا به راحتی کاشت ابرو دائمی با متدهای مختلف در افراد متفاوت را بررسی کنید. با مشاهده آلبوم می‌بینید که چقدر تصاویر کاشت ابرو طبیعی است که مهم‌ترین عامل موثر در طبیعی بودن نمونه‌های کاشت ابرو تجربه جراح است. پس اگر می‌خواهید کاشت ابرو انجام دهید این فرصت بی نظیر را از دست ندهید و با مشاهده عکس کاشت مو و ابرو در کلینیک آسمان تفاوت را با چشمان خودتان قضاوت کنید.

پیش از هر چیز بیایید بپردازیم به اینکه در روش‌های مختلف انجام عمل کاشت ابرو چگونه است و در هر روش تصاویر قبل و بعد کاشت ابرو را با هم ببینیم و مقایسه کنیم.

حتما بخوانید : سن کاشت ابرو

چرا مقایسه عکس قبل و بعد از کاشت ابرو اهمیت دارد؟

در مقایسه انواع کاشت ابرو عکس‌ها مبنای خوبی برای مقایسه هستند زیرا عکس ابروی کاشته شده می‌تواند طبیعی بودن و پرپشتی موهای کاشته شده را به خوبی نشان دهد. از آنجایی که در روش‌های مختلف پرپشتی مو و درصد موفقیت کاشت متفاوت است با مشاهده عکس کاشت ابرو قبل و بعد از جراحی می‌توان پی برد که دقت بالای روش‌های جدید کاشت ابرو چقدر در نتیجه کار موثر خواهد بود. عکس کاشت ابروی طبیعی می‌تواند نشانه به کارگیری ابزارهای دقیق در برداشتن فولیکول‌های مو و دقت جراح باشد. علاوه بر این گاهی به تشخیص پزشک، برخی از انواع روش‌های کاشت ابرو برای برخی افراد مناسب تر تشخیص داده می‌شوند. به همین دلیل مشاهده عکس ابرو کاشته شده در انواع مختلف روش‌ها تصویر ذهنی مناسبی برای ما می‌سازد که بتوانیم چهره بعد از کاشت ابروی خودمان را بهتر پیش‌بینی کنیم.

تصاویر کاشت ابرو

زمان بندی ثبت تصاویر بعد از کاشت ابرو در مراحل مختلف

در مقایسه انواع کاشت ابرو عکس‌ها مبنای خوبی برای مقایسه هستند زیرا عکس ابروی کاشته شده می‌تواند طبیعی بودن و پرپشتی موهای کاشته شده را به خوبی نشان دهد. از آنجایی که در روش‌های مختلف پرپشتی مو و درصد موفقیت کاشت متفاوت است با مشاهده عکس کاشت ابرو قبل و بعد از جراحی می‌توان پی برد که دقت بالای روش‌های جدید کاشت ابرو چقدر در نتیجه کار موثر خواهد بود. عکس کاشت ابروی طبیعی می‌تواند نشانه به کارگیری ابزارهای دقیق در برداشتن فولیکول‌های مو و دقت جراح باشد. علاوه بر این گاهی به تشخیص پزشک، برخی از انواع روش‌های کاشت ابرو برای برخی افراد مناسب تر تشخیص داده می‌شوند. به همین دلیل مشاهده عکس ابرو کاشته شده در انواع مختلف روش‌ها تصویر ذهنی مناسبی برای ما می‌سازد که بتوانیم چهره بعد از کاشت ابروی خودمان را بهتر پیش‌بینی کنیم.

عکس قبل و بعد از کاشت ابرو به روش میکروگرافت

عکسهای کاشت ابرو به روش میکروگرافت بسیار جذاب هستند زیرا این روش پیشرفته تر از روش‌های دیگر است و طبیعتا دقت و سرعت بالاتری نسبت به سایر روش‌ها دارد. با مشاهده عکس‌هایی از کاشت ابرو به روش میکروگرافت می‌توانید ببینید که هیچ زخمی در ناحیه کاشت یا برداشت وجود ندارد. عکس ابرو کاشت شده بسیار طبیعی است و درصد موفقیت آن بسیار بالاست زیرا فولیکول‌های مو با استفاده از ابزارهای دقیقی برداشته می‌شوند و هیچ آسیبی نمی‌بینند. برعکس کاشت ابرو fit که برداشت موها به صورت دستی انجام می‌شوند در این روش تارهای مو به صورت کاملا اتوماتیک و دقیق برای کاشت در اختیار جراح قرار می‌گیرند. عکس مراحل کاشت ابرو به روش میکروگرافت نشان می‌دهد که چگونه ابزارها سرعت عمل و دقت جراح را در کاشت ابرو افزایش می‌دهند. در عین حال میکروگرافت یکی از گران ترین روش‌های کاشت ابرو در دنیا است.

عکس کاشت ابرو

عکس کاشت ابرو به روشfut

تفاوت بارز عکس ابرو کاشتنی به روش fut با روشfit  این است که fut روشی نسبتا تهاجمی تر است. زیرا اگر به یک عکس از کاشت ابرو fut دقت کنید متوجه می‌شوید که موهای ناحیه اهداکننده به شکل نواری باریک برداشته شده و از پوست جدا می‌شوند. ممکن است در ابتدا عکس زخم کاشت ابرو یا عکس برش سر برای کاشت ابرو در این روش شما را کمی نگران کند اما هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد. زیرا همانطور که در تصاویر کاشت مو و ابرو fut می‌بینید بعد از گذشت مدتی کوتاه از کاشت ابرو جای زخم باقی نمی‌ماند و خیلی زود بهبود می‌یابد. مزیت این روش در پوشش فوق العاده ای که به موهای ابرو می‌دهد و به همین دلیل در روش fut عکس کاشت ابرو طبیعی و پرپشت است.

حتما بخوانید : قیمت کاشت ابرو در تهران

عکس کاشت ابرو به روش fit

عکس‌‌های کاشت ابرو به روش fit نشان می‌دهند که در این روش نیازی به برداشت نواری نیست و فولیکول‌های مو به صورت جداگانه و تک تک از محل اهداکننده جدا و به ناحیه گیرنده (ابروها) پیوند زده می‌شوند. با مشاهده عکس نمونه کاشت ابرو fit متوجه خواهید شد که جای زخم زیادی روی منطقه ابرو باقی نمی‌ماند و روشی بسیار طبیعی و کم تهاجمی است. این روش نسبت به بقیه روش‌های کاشت به زمان بیشتری برای کاشت نیاز دارد.

مشاهده عکس کاشت ابرو به منظور انتخاب مدل کاشت ابرو

انواع مدل کاشت ابرو

شاید بتوان گفت یکی از چالش برانگیزترین دغدغه‌های کاشت ابرو انتخاب مدلی مناسب است که با فرم صورت همخوانی داشته باشد. اگر عکس کاشت ابرو با موی طبیعی را جستجو کنید متوجه می‌شوید که تنوع مدل‌های کاشت ابرو بسیار زیاد است. از طرفی برای مثال عکس کاشت ابرو آقایان با عکس کاشت ابرو دخترانه بسیار متفاوت است. اگر به عکس کاشت ابرو مردانه نگاه کنید واضح است که پرپشتی و پهن بودن ابروها بیشتر مدنظر بوده است اما در عکس کاشت موی ابرو زنانه به ظرافت و پرپشتی همزمان با هم پرداخته شده است. به هر حال انتخاب فرم ابرو تنها با مشاهده چند عکس مدل کاشت ابرو امکان پذیر نخواهد بود. آنچه مسلم است این است که در مرحله اول نظر جراح در انتخاب مدل بسیار اهمیت دارد. پس از آن مشاهده عکس مدل‌های کاشت ابرویی که توسط جراح شما انجام شده است تصمیم گیری شما را آسان تر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط