لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
مدل ریش برای کچل ها

4 مدل ریش برای جذابیت افراد کم مو

فهرست محتوای مقاله

داشتن یک مدل ریش مناسب و برازنده برای آقایان از مهم‌ترین فاکتورها در جذابیت ظاهری شمار می‌آید. متأسفانه، ریزش مو و کچلی ممکن است برخی از آقایان را در سنین مختلف تحت تأثیر قرار دهد. 

اگر از ریزش مو رنج می‌برید، نگران نباشید! شما همچنان می‌توانید با انتخاب مدل ریش مناسب افراد کچل و کم مو و استفاده از استایل‌های جذاب، بهترین نسخه خودتان را به نمایش بگذارید. در ادامه به انواع مدل ریش برای مردان کچل اشاره خواهیم کرد.

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

انواع مدل ریش برای افراد کم مو

برخی از آقایان به دلیل ریزش موهای سر خود بسیار نگران هستند و تصور می‌کنند با کچل شدن سر دیگر نمی‌توانند جذاب به نظر برسند. اما آیا موهای سر واقعاً همه چیز است؟ آیا موهای سر به تنهایی تعیین کننده جذابیت شما هستند؟
اگر کم مو یا حتی کچل هستید با انتخاب بهترین مدل ریش برای افراد کم مو می‌توانید جذابیت خاصی به ظاهرتان ببخشید. اینجا به بهترین مدل‌‌های ریش مناسب افراد کم مو یا کچل با توجه به فرم صورت اشاره می‌کنیم:

ریش لنگری

اگر صورت شما به شکل قلب شمایل است، می‌توانید با انتخاب مدل ریش لنگری به طور طبیعی به جذابیت چهره‌تان بیفزایید. در این فرم، پیشانی پهن‌تر از خط فک و چانه شما است و ریش لنگری می‌تواند این اختلافات را تغییر دهد.

ریش کادر دار

اگر فرم چهره‌ی شما به شکل بیضی است و به دنبال مدل ریش برای افراد کم مو هستید، یکی از بهترین مدل‌ها برای شما ریش کادر دار است. با استفاده از این مدل ریش، می‌توانید ظاهری شیک و مرتب داشته باشید. ریش کادر دار به فک و خطوط صورت شما یک شکل تمیز و منطبق می‌دهد.

ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران
ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران

ریش بزی

اگر صورتی به شکل مربع دارید و ابعاد صورت شما متقارن است، همچنین استخوان خط فک قدرتمندی دارید، ریش بزی یک انتخاب عالی است. سر کچل با ریش بزی باعث جذابیت چهره مردان می‌شود.

ریش بالبویی

در صورتی که شما صورت شکل الماسی دارید که استخوان‌های گونه‌تان پهن‌ترین بخش صورت شما هستند، ریش بالبویی بهترین انتخاب است. این طرح ریش با نشان دادن زوایای فک‌های شما، به شکل چهره‌تان تعادل و زیبایی می‌بخشد.

مدل ریش مناسب انواع فرم صورت

به طور کلی انتخاب مدل ریش مردان باید با توجه به فرم صورت انجام شود. در ادامه به مدل‌های مناسب ریش با توجه به فرم صورت اشاره می‌کنیم:

صورت گرد

مدل ریش مناسب برای افراد با صورت گرد، مدل ریش پرفسوری است. این مدل ریش به این شکل است که ریش کناره‌های صورت کوتاه و تنها ریش روی چانه بلندتر است. 

ریش بلند و سر کچل

صورت بیضی

با داشتن صورت بیضی، شما می‌توانید از انواع مختلفی از مدل‌های ریش مردانه استفاده کنید. از آنجا که صورت شما ترکیبی از خصوصیات فرم مربع و گرد دارد، نیازی به ایجاد تعادل خاصی نیست. 

صورت مثلثی

برای صورت‌های مثلثی توصیه می‌شود به سبیل بیشتر توجه شود. این کار باعث می‌شود توجه از پایین صورت به سمت بالا جلب شود و از گذاشتن ریش روی گونه‌ها به دلیل په‌نتر نشان دادن آن‌ها، به شدت اجتناب کنید. 

صورت مربعی

بلند کردن ریش روی چانه به حالت بزی یا پرفسوری می‌تواند به شما کمک کند تا در عین حفظ حالت جذاب استخوانی چهره، اندکی از پهنی و درشتی استخوان فک بکاهید. 

صورت لوزی

برای فرم صورت لوزی، مدل ریشی که پیشنهاد می‌شود، مدلی با تمرکز بر روی چانه است. هدف اصلی شما باید حفظ موی روی چانه باشد تا اینکه باعث جبران برجستگی گونه‌ها شود. 

مدل ریش کچل ها

بهترین مدل ریش مردان کم مو

همان‌طور که اشاره کردیم، انتخاب بهترین مدل ریش برای افراد کچل یک مسئله مهم است، زیرا مدل ریش می‌تواند تاثیر زیادی بر ظاهر و اعتماد به نفس شما داشته باشد. به طور کلی مدل‌هایی که برای افراد کم مو و کچل مناسب هستند مشترکند، اما در اینجا به دو گزینه برتر مدل ریش افراد کچل اشاره می‌کنیم.

ریش پروفسوری

ریش پروفسوری یک گزینه جذاب و جزو بهترین مدل ریش برای افراد کچل است، زیرا می‌تواند توجهات را به چهره شما معطوف کند. 

ته ریش

ته ریش یکی دیگر از گزینه‌های مدل ریش با سر کچل است. خانم‌های زیادی هستند که به ته ریش علاقه خاصی دارند. ته ریش برای مردان کچل نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط