لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
محمود فکری بعد از کاشت مو

کاشت مو محمود فکری در تلویزیون خبر ساز شد! + عکس

فهرست محتوای مقاله

ظاهر جدید محمود فکری بعد از کاشت مو، سوژه بسیاری از رسانه‌ها شده‌است. البته این شوخی محمدحسین میثاقی در تلوزیون بود، که توجه‌ مخاطبان را به کاشت موی محمود فکری سرمربی سابق نساجی و استقلال جلب کرد. چراکه محمود فکری از قبل موهای نسبتا پرپشتی داشت، یا حداقل آنقدر کم‌مو نبود که نیاز به کاشت مو داشته‌باشد. با این حال آنطور که از تصویر این مربی و بازیکن سابق فوتبال کشور در برنامه فوتبال برتر تلوزیون می‌توان برداشت کرد، کاشت مو باعث تغییرات و ظاهر جدید محمود فکری شده‌است. 

کاشت مو به خصوص برای آقایان حالا دیگر آنقدر رایج است که بسیاری از افراد جامعه به لطف آن، جوانتر از آنچه که هستند به نظر می‌رسند. اما کسانی که چهره معروف جامعه محسوب می‌شوند، بیشتر از دیگران به چشم می‌آیند. محمود فکری هم به عنوان یک فرد شناخته‌شده در جامعه، با کاشت مو دوباره نامش بر سر زبان‌ها افتاده‌است. البته شما باید تصویر قبل و بعد از کاشت موی محمود فکری را ببینید، تا متوجه تغییرات این مربی باسابقه شوید.

محمود فکری قبل و بعد از کاشت مو

محمود فکری قبل و بعد از کاشت مو تغییراتی خواهد داشت. به نظر می‌رسد که این مربی فوتبال کشورمان، به تازگی کاشت مو انجام داده‌است، چون ارتفاع موها کوتاه است. با این وجود همانطور که از تصاویر محمود فکری قبل از کاشت مو می‌توان استنباط کرد، به نظر می‌رسد، این مربی خواستار موهایی با تراکم خیلی بیشتر بوده‌است و یا در ناحیه خاصی از سرش مو کاشته‌است. 

به هر حال همانطور که در برنامه فوتبال برتر محمدحسین میثاقی به آن اشاره می‌کند، به نظر می‌رسد که محمود فکری به کم راضی نیست! همین شوخی محمدحسین میثاقی به یکی از حواشی رسانه‌ها تبدیل شده‌است و بسیاری از مخاطبان در موتور جستجوی گوگل به دنبال دیدن تصویر محمود فکری قبل و بعد از کاشت مو هستند. 

هرچند شوخی محمدحسین میثاقی نزدیک بود به جاهای باریک کشیده شده و نزدیک بود دکتر کاشت موی محمود فکری در رسانه ملی تبلیغ شود. البته محمدحسین میثاقی با استفاده از مهارت همیشگی‌اش در استفاده از فرصت‌ها، به سرعت بحث را خاتمه داد. اگر برنامه فوتبال برتر دوشنبه را از دست داده‌اید، در ادامه شوخی میثاقی با محمود فکری را برای شما بازگو می‌کنیم.

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

حتما بخوانید :  کاشت مو کامران نجف زاده

شوخی میثاقی درباره کاشت مو محمود فکری در تلویزیون

شوخی میثاقی درباره کاشت مو محمود فکری در تلویزیون و در برنامه فوتبال برتر، نظر خیلی‌ها را جلب کرده‌است. در این برنامه که دوشنبه شب پخش شده‌است، محمود فکری و محمد ربیعی سرمربی ذوب‌آهن حضور داشته‌اند. جایی در میانه برنامه محمدمیثاقی به شوخی به محمو فکری می‌گوید که مخاطبان برنامه درخواست حضور محمود فکری را در فوتبال برتر داشته‌اند. محمدحسین میثاقی در ادامه می‌گوید که به طرفدران اعلام کرده‌است، که آقای فکری مو کاشته‌اند و نمی‌توانند در برنامه حضور پیدا کند. محمود فکری که ظاهرا از این شوخی خوشش می‌آید، می‌گوید: «درباره موهای من صحبت کردین؟»

در ادامه محمدحسین میثاقی به محمود فکری می‌گوید: «شما که مو داشتین تا جایی که من یادمه؟ نیاز داشتید مگر؟» سرمربی سابق استقلال هم با لبخند خطاب به او گفت: «دیگر بیکار شدیم و خانه بودیم گفتیم بکاریم». اینجاست که آقای محمدحسین میثاقی به محمود فکری می‌گوید: «شما به کم راضی نیستید». و در ادامه محمود فکری فرصت را غنیمت دانسته و قصد دارد پزشک کاشت موی خود را در تلوزیون معرفی کند و می‌گوید: «حالا که گفتید اجازه بدهید از آقای دکتر محمدی …». اما میثاقی با سرعت مخصوص به خود اجازه نمی‌دهد کلام محمود فکری به پایان برسد و نام دکتر را بگوید. خلاصه از محمود فکری اصرار و از میثاقی انکار.

محمود فکری در تلویزیون

در ادامه محمدحسین میثاقی از محمود فکری می‌پرسد: «از این جمع کدامیک نیاز به کاشت مو داریم؟ من خودم که قطعا باید بروم، چون موهایم دارد کم می‌شود. محمد آقا هم که …» محمود فکری با خنده پاسخ می‌دهد: «من و شما که قطعا نیاز داریم، محمد آقا دیگر باید بی‌خیال شود! شما آقای میثاقی هم پیشانی‌ات بلند شده و نیاز به کاشت مو داری».

میثاقی هم در پایان این شوخی می‌گوید: «بانک موی آقای ربیعی خوب است و آقای فکری هم تغییر قیافه داده‌است، سنش کم شده و برای بازی آماده است».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط