لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کامران نجف زاده بعد از کاشت مو در تلویزیون

مجری معروف تلویزیون، کامران نجف زاده مو کاشت!+عکس

فهرست محتوای مقاله

بازگشت کامران نجف‌زاده بعد از کاشت مو به تلوزیون، تصویر متفاوتی از این مجری و برنامه‌ساز نشان می‌دهد. در تصویری که از تیزر برنامه جدید کامران نجف‌زاده پخش شده، ظاهر این چهره تلویزیونی کاملا فرق کرده‌است. علاوه بر اینکه سن کامران نجف‌زاده بسیار کمتر از آنچه که هست، به نظر می‌رسد، موهای پرپشت و خوش‌حالت او هم به شدت جلب توجه می‌کند. 

در نگاه اول به نظر می‌رسد، دلیل این همه تغییر نمی‌تواند فقط یک کاشت موی ساده باشد. به نظر می‌رسد کامران نجف‌زاده حتی پوستش را عوض کرده‌است. به هر حال تصویری که امروز از کامران نجف‌زاده می‌بینیم، با تصویر قبل از مهاجرت این مجری خبرنگار خیلی تغییر کرده‌است. اما آیا می‌دانید دلیل این تغییرات قابل‌توجه واقعا چیست؟

حتما بخوانید : کاشت موی قلی زاده

بازگشت کامران نجف زاده بعد از کاشت مو به تلویزیون

عکس کاشت مو کامران نجف زاده

کاشت مو کامران نجف‌زاده که در تصاویر جدید این مجری و خبرنگار کاملا به چشم می‌آید، توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده است. این تصاویر مربوط به برنامه جدید صدا و سیما یعنی «برمودا» است. برنامه برمودا قرار است از تاریخ سی دی‌ماه روی آنتن شبکه نسیم برود. این برنامه یک تاک‌شو با اجرای کامران نجف‌زاده است. البته اینطور که به نظر می‌رسد علاوه‌بر اجرا، کامران نجف‌زاده سرپرست نویسندگان این برنامه هم محسوب می‌شود. شاید دلیل کاشت مو کامران نجف‌زاده اجرای همین برنامه جدید صدا و سیما است.

سازندگان برنامه برمودا ادعا می‌کنند که این تاک‌شو، ساختاری کاملا متفاوت دارد و شبیه به برنامه‌های دیگر صدا و سیما نیست. در اولین قدم حضور کامران نجف‌زاده که اصلا شبیه به نسخه قبلش نیست، این موضوع را ثابت می‌کند. قرار است کامران نجف‌زاده زاده با چهره جدید خود در برنامه برمودا، مهمانان شناخته شده‌ای داشته باشد. روال این برنامه این است که زندگی مهمانان شناخته‌شده از زاویه متفاوتی بررسی می‌شود. برنامه برمودا سه شب در هفته در ساعت هشت شب در شبکه نسیم به نمایش درمی‌آید. اما درباره روش کاشت مو کامران نجف‌زاده که می‌دانید؟

حتما بخوانید : کاشت موی رامبد جوان

کاشت مو کامران نجف‌زاده

برخلاف خیلی از افراد مشهور که بعد از انجام عمل‌های زیبایی، درباره روش و کلینیک انجام عمل‌ها صحبت می‌کنند، کامران نجف‌زاده تا کنون هیچ اظهار نظری نداشته‌است. به نظر می‌رسد این خبرنگار از بانک موی خوبی برخوردار بوده و توانسته تراکم بالایی از پیوندها را انجام دهد. قسمت جلوی سر این خبرنگار بیشترین پیوند را داشته و بسیار پرپشت به نظر می‌رسد. درضمن مشخص است که حداقل چند ماهی از کاشت مو کامران نجف‌زاده می‌گذرد، چون موها بلندی خوبی دارند.

اما آیا می‌دانید کاشت مو کامران نجف‌زاده در کجا انجام گرفته‌، که چنین نتیجه قابل‌توجهی داشته‌است؟

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

تغییر ظاهر کامران نجف زاده بعد از بازگشت از آمریکا و کاشت مو

کامران نجف‌زاده با اجرای بخش خبری ساعت ۲۰:۳۰ با همین نام به شهرت رسید.‌ این خبرنگار و گوینده خبر بعد از چند سال مهاجرت کرد و به کشور آمریکا رفت. حالا بعد از سال‌ها کامران نجف‌زاده از آمریکا بازگشته است. اما این کامران نجف‌زاده با آن کامران نجف‌زاده‌ای که سالها پیش در بخش خبری ۲۰:۳۰ اخبار می‌گفت از زمین تا آسمان فرق دارد. تغییر ظاهر کامران نجف‌زاده بعد از بازگشت از آمریکا آنقدر مشهود است که نمی‌توان آن را ندیده گرفت. حتی ممکن است خیلی افراد دربه‌در به دنبال پیدا کردن نام کلینیک کاشت مو کامران نجف‌زاده باشند.

از آنجاییکه این مجری خبرنگار به تازگی از کشور آمریکا بازگشته است، به نظر می‌رسد کاشت موی او در این کشور انجام گرفته‌است. کشور آمریکا از نظر کاشت مو به هیچ عنوان چیزی فراتر از ایران برای ارائه ندارد. درواقع کشور ایران جز ده کشور برتر در صنعت کاشت مو محسوب می‌شود. درضمن هزینه کاشت مو در آمریکا خیلی بالا است و از این نظر نمی‌تواند با ایران رقابت کند.

با این وجود تغییر ظاهر کامران نجف‌زاده بعد از بازگشت از آمریکا و کاشت مو، بسیار چشمگیر است. حالا به نظر شما این تغییر ظاهر می‌تواند باعث جذب مخاطب برای برنامه برمودا با اجرای کامران نجف‌زاده شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط