لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کاشت مو علی قلی زاده

آیا علی قلی‌زاده کاشت مو انجام داده‌است؟

فهرست محتوای مقاله

طرفداران زیادی درباره کاشت موی قلی‌زاده در صفحه شخصی این بازیکن فوتبال شناخته‌شده سوال می‌پرسند و یا حتی در گوگل جستجو می‌کنند. اما چرا کاشت موهای علی قلی‌زاده تا این اندازه نظر طرفداران را جلب کرده‌است؟ از آنجاییکه کشور ایران جز ده کشور برتر در زمینه کاشت موی موفقیت‌آمیز است؛ بیشتر کسانی که این عمل را انجام می‌دهند، نتایج رضایت‌بخشی به دست می‌آورند. اما درباره کاشت موی قلی‌زاده، بازیکن فوتبال، نکته جالب رشد و تراکم بسیار بالای موها است. به همین دلیل طرف‌داران و یا هر کسی که عکس قبل کاشت مو علی قلی‌زاده و سپس عکس بعد از آن را می‌بیند، درباره دکتر کاشت موی قلی‌زاده کنجکاو می‌شود.

قلی‌زاده قبل و بعد کاشت مو چه تغییراتی داشته‌است؟ سوال هر کسی است که عکس قبل و بعد کاشت موی علی‌ قلی‌زاده را دیده‌است. در اینجا قرار است به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم.

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

کاشت مو علی قلی زاده واقعیت دارد؟

آقای علی‌ قلی‌زاده در پخش زنده برنامه نود در سال 1397، وقتی آقای فردوسی‌پور سوال می‌کند که چطور تا این اندازه تغییر کرده‌است، می‌گوید ترمیم مو انجام داده‌است. ترمیم مو اصطلاحی است که بعضی از پزشکان برای عمل کاشت مو به کار می‌برند، اما بیشتر به روش‌های غیرکاشت اشاره دارد. با این وجود خیلی از اوقات ترمیم مو بیشتر به معنای پر کردن بخش‌های کم پشت یا کچل سر است. یعنی پزشک متخصص از طریق روش‌هایی مانند مزوتراپی، ناحیه‌هایی از سر را که کم‌پشت یا کچل شده‌اند، ترمیم می‌کند. پس تا اینجا مشخص شد که قلی‌زاده کاشت مو یا ترمیم انجام داده‌است.

عکس کاشت مو قلی زاده

حتما بخوانید : کاشت مو بازیگران معروف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط