لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کاشت مو طبیعی

بهترین مقایسه،کاشت مو در دبی یا در تهران!

فهرست محتوای مقاله

به دلیل شهرتی که عمل پیوند مو در دبی میان ایرانی‌ها پیدا کرده‌است، خیلی‌ها بین کاشت مو در دبی یا تهران مردد شده‌اند.

ایران از بهترین تکنسین‌های کاشت مو بهره‌مند است و با قیمت مقرون‌به‌صرفه خدمات کاشت مو ارائه می‌دهد. به خصوص در مقایسه با کشورهای دیگر، هزینه کاشت مو در ایران قابل قبول است. درواقع در ایران هزینه کاشت مو بین 500 تا 1300 دلار است، که شامل هزینه‌های اقامت، رفت‌وآمد، هزینه‌های کلینیک و دستمزد پزشک می‌شود.

در حالیکه در سایر نقاط جهان مانند دبی حداقل هزینه‌ها تا 3000 دلار هم می‌رسد. اما این فقط یک فاکتور برای انتخاب بهترین گزینه بین کاشت مو در دبی یا تهران است. فاکتورهای اساسی دیگری هم وجود دارد، که در ادامه به طور کامل شرح داده می‌شود.

کاشت مو در دبی، به‌صرفه یا پر هزینه!

علیرغم کیفیت عالی کاشت مو در دبی، قیمت آن بسیار رقابتی است. این امر به ویژه زمانی صادق است، که هزینه را در رابطه با سطح بالای خدمات پزشکی، فناوری پیشرفته و نتایج در نظر بگیریم. بسیاری از کلینیک‌ها همچنین گزینه‌ها و بسته‌های پرداختی انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهند، که این روش را برای طیف وسیع‌تری از بیماران قابل دسترسی می‌کند.
البته این نرخ رقابتی در مقایسه با کشورهای دیگر است. اما در مقایسه قیمت کاشت مو در دبی و ایران، به جرات می‌توان گفت که هزینه کاشت مو در دوبی خیلی بیشتر از هزینه کاشت مو در تهران است. بنابراین از نظر قیمت، انتخاب کاشت مو در دبی یا تهران به نفع تهران پایان می‌یابد. .

کاشت مو در دبی

برترین کلینیک‌های کاشت مو در دبی

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در دبی، تا حدود زیادی به شرایط شما بستگی دارد. با این وجود کلینیک‌های کاشت مو دبی از موفق‌ترین و پیشرفته‌ترین کلینیک‌ها محسوب می‌شود. به این ترتیب بهترین کلینیک کاشت مو در دبی را می‌توانید از لیست زیر که 10 کلینیک برتر کاشت موی دبی در سال 2023 است، انتخاب کنید:

  • کلنیک Novomed

هزینه‌ها: هزینه 3000 پیوند مو برابر با 26500 درهم و هزینه 5000 پیوند مو برابر با 37500 درهم. 

این کلینیک با بیشتر از 10 هزار جراحی و تیمی متشکل از 100 متخصص، در خط مقدم جراحی کاشت مو در دبی قرار دارد. طیف وسیعی از درمان‌های ترمیم مو برای زنان و مردان و بدون جراحی یا با جراحی در این مرکز انجام می‌شود.

  • کلینیک Bizrahmed Clinic

هزینه‌ها: هزینه 3000 پیوند مو برابر با 26500 درهم و هزینه 5000 پیوند مو برابر با 46000 درهم. 

این کلینیک با بیش از 25 سال تجربه به باور خیلی از مردم این کشور، بهترین مرکز کاشت مو در دبی محسوب می‌شود. این کلینیک کاشت مو در دوبی با استخدام تیمی از پزشکان مجرب، بهترین و موثرترین خدمات را ارائه می‌دهد.  روش کاشت مو FUE  که محبوب‌ترین گزینه برای متقاضیان در سراسر جهان است، در این مرکز به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

  • کلینیک Enfield Royal Clinic

هزینه‌ها: هزینه 3000 پیوند مو برابر با 20000 درهم و هزینه 5000 پیوند مو برابر است با 29500 درهم. 

در این کلینیک از جدیدترین متد کاشت مو در دبی استفاده می‌شود. متدهای محبوبی مانند FUE و FUT در این کلینیک با کیفیت بالا انجام می‌شود. مشاوره رایگان و قیمت پکیج کاشت مو رقابتی، از امتیازات این کلینیک است.  

  • کلینیک American Aesthetic Medical Center

هزینه‌ها: هزینه 3000 پیوند مو برابر با 2800 درهم و هزینه 5000 پیوند مو برابر است با 44000 درهم. 

 این مرکز از بهترین روش کاشت مو در دبی استفاده می‌کند. به‌علاوه انواع روش‌های جراحی و غیرجراحی برای مبارزه با ریزش مو و بازگرداندن روند طبیعی رشد مو در این مرکز ارائه می‌شود. تیمی از متخصصان ماهر در این مرکز هر روش به‌روزی را که بیشترین تراکم را با کمترین عوارض جانبی به دنبال دارد، انجام می‌دهند.

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

جدیدترین و موثر‌ترین روش کاشت مو در دبی

ریزش مو و کچلی علاوه‌بر تاثیر بر ظاهر، اغلب منجر به کاهش قابل‌توجه اعتمادبه‌نفس می‌شود. پس ارزشش را دارد که قبل از انجام این کار، همه گزینه‌های پیش رویتان را در نظر بگیرید. خوشبختانه، پیشرفت در علم و فناوری پزشکی، درمان موثری برای ریزش مو در دسترس قرار داده‌است، که روز به روز پیشرفت می‌کند. 

با این حال، موفقیت این درمان به شدت به کیفیت خدمات مراقبتی، تخصص پزشک جراح و پیچیدگی‌های تکنولوژیکی درگیر در این روش بستگی دارد. با توجه به این موضوع، روز به روز تعداد بیشتری از افراد برای کاشت مو به شهر جهانی دبی، به دلیل زیرساخت‌های پزشکی عالی و استانداردهای مراقبت های بهداشتی معروف است، روی می‌آورند. 

در کشور دبی، انواع روش‌های کاشت مو از جمله؛ FUT، FIT، BHT، SUT، MICRO FIT، FCI، SAFER و HRT انجام می‌شود.این کلان شهر شلوغ که به خاطر سبک زندگی مجلل و فناوری‌های پیشرفته‌اش شناخته می‌شود، به مقصد محبوب ملیت‌های مختلف برای انجام امور پزشکی، به‌ویژه برای کاشت مو تبدیل شده‌است.

نتیجه کاشت مو طبیعی

سوالات متداول

هزینه کاشت مو در تهران بین 500 تا 1300 دلار است. این هزینه‌ها شامل؛ دستمزد پزشک، هزینه‌های کلینیک، رفت‌و‌آمد و اقامت است. اما هزینه کاشت مو در دبی گاهی تا 3000 دلار می‌رسد.

بخش قابل‌توجهی از موفقیت کاشت مو در دبی را می‌توان به تخصص جراحان برجسته در این زمینه نسبت داد. این متخصصان دارای تخصص و تجربه گسترده در انجام جدیدترین تکنیک‌ها هستند. این پزشکان به دلیل مهارت‌های خود در سطح جهانی مشهور هستند و اغلب به کنفرانس‌های بین‌المللی دعوت می‌شوند، تا دانش خود را به اشتراک بگذارند.

هم در تهران و هم در دبی از جدیدترین روش‌های کاشت مو که در سطح جهان مطرح است، استفاده می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که مراحل کاشت مو در دبی و تهران تفاوتی ندارد و به نوع پیوند بستگی دارد.

متد کاشت مو چه در دبی و چه در تهران به دلیل کیفیت بالا و مطابقت با جدیدترین روش‌های جهانی شناخته می‌شود. از مشاوره تا عمل پیوند و مراقبت‌های بعد از عمل، توجه به جزئیات؛ دبی و تهران هر دو رتبه بالایی در بین بهترین کشورها برای کاشت مو دارند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط