لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کلینیک کاشت مو در تهران

هزینه کاشت مو در تهران و عوامل موثر بر آن [آپدیت 1403]

فهرست محتوای مقاله

بسیاری از افرادی که می‌خواهند کاشت مو انجام بدهند نگران هزینه کاشت مو هستند و می‌خواهند بدانند که این عمل جراحی چقدر برای آن‌ها هزینه‌بر خواهد بود. پرسش‌هایی در این باره مطرح است مانند اینکه هزینه کاشت مو در ایران ارزان‌تر است یا در کشورهای همسایه؟ آیا هزینه کاشت مو در تهران با شهرستان‌های دیگر فرق دارد؟ آیا قیمت کاشت مو به کیفیت آن بستگی دارد؟ کمترین هزینه کاشت مو در یک کلینیک معتبر چقدر است؟ با ما همراه باشید تا به همه پرسش‌های شما درباره هزینه کاشت موی طبیعی پاسخ دهیم.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو در تهران چیست؟

اما کاشت مو دائمی در تهران و باقی شهرها به دلایل مختلفی چون تجهیزات لازم برای کاشت، انواع تکنیک مورد استفاده در هر روش کاشت مو و سابقه جراح هزینه متفاوتی دارد. چطور تشخیص بدهیم که قیمت کاشت مو در یک کلینیک در حد متعارف یا بیشتر است؟ کلینیک‌های زیادی در تهران کاشت مو انجام می‌دهند که هزینه‌های متفاوتی دارند. با شناخت این فاکتورها خودمان می‌توانیم قضاوت کنیم که آیا قیمت پیشنهادی کاشت مو در یک کلینیک خاص به صرفه است یا خیر؟ در اینجا همه فاکتورهای موثر بر قیمت کاشت مو در تهران را با هم بررسی می‌کنیم.

  • تاثیر سابقه جراح بر قیمت کاشت مو: تخصص یک جراح کاشت مو باسابقه که تشخیص بهتری نسبت به یک جراح تازه‌کار دارد قطعا منجر به کاشت موی موفق‌تر و نتیجه رضایت‌بخش‌تری خواهد شد. به همین دلیل عجیب نیست که دستمزد جراحی که با اطمینان بیشتری کاشت موی خود را به او می سپارید بیشتر باشد. پیشنهاد ما نیز این است که با کمی هزینه بیشتر کاشت مو را نزد جراحی انجام دهید تا نتیجه کاشت مو فوق العاده‌ای را برای شما رقم بزند. در آسمان کلینیک، به گواهی مراجیعین، بهترین دکتر کاشت مو در تهران روی موهای شما کار خواهد کرد.
  • تاثیر کلینیک بر قیمت کاشت مو کاشت مو: تجهیزات و ابزارهای مورد استفاده در جراحی کاشت مو متنوع هستند. علاوه براین، مدرن بودن دستگاه‌های کاشت مو نیز در هر کلینیک متفاوت است و طبیعتا خدماتی که کلینیک‌های متفاوت ارائه می‌شود یکسان نیست که همه این عوامل بر تعیین قیمت کاشت مو تاثیر دارند. برخی از کلینیک‌ها شما را تا رسیدن به نتایج ماندگار کاشت مو همراهی می‌کنند و اگر نیاز به ترمیم کاشت مو داشته باشید نسبت به انجام هماهنگی‌های لازم ترمیم کاشت بسیار مسئولیت‌پذیر هستند. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در تهران هستید، آسمان کلینیک بهترین گزینه برای شماست.
  • تاثیر میزان طاسی بر قیمت کاشت مو: تعداد تارهای مو قابل کاشت در هر فرد متفاوت است، هزینه کاشت مو برای موهای کم‌پشت که در حقیقت ریزش مو بیشتری داشته اند، کمتر از موهای پرپشت است که به کاشت تعداد تارهای موی بیشتری نیاز دارد. بنابراین هزینه کاشت مو بسته به میزان طاسی در فرد بسیار متغیر است.
  • تاثیر تکنیک بر قیمت کاشت مو: تکنیک‌های مختلف کاشت مو به روش‌های متفاوتی برداشت و کاشت گرافت مو را انجام می‌دهند. در برخی از این روش‌ها گرافت‌ها به روش کاملا اتوماتیک برداشته می‌شوند و در روش‌های دیگر به صورت دستی انجام می‌شوند. حساسیت کار کاشت مو و دقت موردنیاز در هر روش هم بر روی هزینه کاشت کاملا تاثیرگذار است، به همین دلیل قیمت کاشت مو بسته به روش انجام کاشت کاملا متغیر است.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 چقدر است؟

به طور تقریبی هزینه کاشت مو در تهران حدودا بین 10 تا 30 میلیون تومان است، هر چند نمی‌توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت کاشت مو مشخص کرد اما تقریبا متوسط هزینه کاشت مو 20 میلیون تومان است. طبیعی است که هر ساله شاهد تورم بیشتری هستیم و هزینه کاشت مو هم مانند سایر هزینه‌ها در سال 1402 نسبت به قبل از آن کمی بیشتر شده است. هزینه کاشت مو طبیعی در تهران بسته به تکنیک کاشت کاملا متفاوت است، قیمت انواع روش‌های کاشت مو در زیر آمده است:

روش کاشت مو
هزینه کاشت مو
کاشت مو به روش میکروگرافت
هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت بین 15 تا 25 میلیون تومان است.
کاشت مو به روش fue
هزینه کاشت مو به روش fue بین 15 تا 30 میلیون تومان است.
کاشت مو به روش fit
هزینه کاشت مو به روش fit از 14 تا 25 میلیون تومان است، یکی از دلایل گران‌تر بودن این روش نسبت به سایر روش‌ها این است که از حساسیت بالایی برای برخوردار است و جراح برای انجام جراحی کاشت مو به دقت بالایی نیاز دارد.
کاشت مو به روش fut
هزینه کاشت مو به روش fut بین 15 تا 25 میلیون تومان است. این روش به صورت دستی انجام می‌شود و برای انجام آن جراح کاشت مو به دقت و تمرکز زیادی نیاز دارد.
کاشت مو به روش sut
هزینه کاشت مو به روش sut بین 18 تا 30 میلیون تومان است، انجام کاشت به این روش کمی گران‌تر از سایر روش‌های کاشت است. دلیل گران تر بودن این روش این است که sut به تجهیزات مدرن‌تری برای کاشت مو نیاز دارد. هزینه کاشت مو به روش bht نیز بین 12 تا 25 میلیون است.
کاشت مو به روش تکثیر
هزینه کاشت مو به روش تکثیر بین 12 تا 18 میلیون تومان است.
کاشت مو به روش‌های دیگر
قیمت کاشت مو به روش‌های دیگر نیز در حدود 10 تا 30 میلیون کاملا متغیر است.
سوالات متداول

هزینه کاشت مو در ایران در مکان‌های مختلف معمولا مشابه است اما عواملی که بیشترین تاثیر را بر قیمت کاشت مو دارند، روش‌های مختلف کاشت و سابقه جراح هستند. علاوه بر این، کلینیکی که در آن کاشت مو انجام می‌دهید و کیفیت متفاوت خدماتی که از آن‌ها می گیرید هم بر قیمت کاشت مو بسیار موثر هستند.

به طور کلی هزینه کاشت مو در تهران حدود 10 تا 30 میلیون تومان است که بسته به عوامل مختلف متغیر است.

قیمت هر تار موی کاشته شده از 1000 تا 3000 تومان متغیر است که بسته به عوامل مختلف متفاوت است. تعداد کل تارهای مو مشخص می‌کند که شما چقدر باید برای کاشت مو هزینه کنید که این موضوع هم به میزان کم پشتی یا طاسی ابرو بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط