لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کاشت ریش مازیار لرستانی

آیا شایعه کاشت ریش مازیار لرستانی حقیقت دارد؟

فهرست محتوای مقاله

اخیرا یکی از خبرسازترین اتفاقات سینمای ایران تغییرچهره باورنکردنی مازیار لرستانی بود. در حقیقت موضوع جنجال برانگیز این بود که یک عکس از مازیار با ریش منتشر شد و برای خیلی از افراد این سوال پیش آمد که آیا عکس کاشت ریش مازیار واقعی است یا خیر؟ شایعه کاشت ریش مازیار لرستانی که قبل از آن با نام شهره لرستانی فعالیت می‌کرد طرفدارانش را بسیار متعجب کرد. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و ما خاطرات زیادی از فیلم‌ها و سریال‌هایش مانند “سه در چهار”، “سریال امام علی” و فیلم‌هایی چون “زیر درخت هلو” داریم.

ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران
ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران

اما بعد از انتشار عکس مازیار لرستانی بعد از کاشت ریش ، بسیاری از خود می‌پرسیدند چگونه شهره لرستانی ریش و سبیل درآورد؟ آیا ریش گذاشتن شهره لرستانی شایعه است یا حقیت دارد؟ عکس جدید مازیار لرستانی با ریش و سبیل بسیار متفاوت از عکس های قبلی او است و برخی می‌گویند عکس ریش دار شهره لرستانی بسیار شبیه کاشت ریش است! به همین دلیل در اینجا می‌خواهیم با مشاهده عکس مازیار لرستانی، ببینیم آیا این عکس واقعی است یا خیر. پس بیایید با هم شایعه ریش درآوردن مازیار لرستانی را بررسی کنیم. آیا ریش شهره لرستانی طبیعی است یا کاشت است؟

دروغ کاشت ریش و سبیل مازیار لرستانی

هرچند به نظر می‌رسد شهره لرستانی ریش و سبیل کاشته و ظاهر ریش او بسیار شبیه کاشت ریش طبیعی است اما باید بپذیریم که این شایعه اصلا حقیقت ندارد. با این وجود، باز هم شایعات درباره کاشت ریش مازیار لرستانی همچنان ادامه دارد و عکس مازیار لرستانی بعد از کاشت ریش بسیار خبرساز شد. حتی عده‌ای می‌خواهند بدانند مازیار لرستانی ریش خود را کجا کاشته است و آیا از چهره جدید خود راضی است یا خیر. اما چنین شایعاتی نباید ادامه یابد زیرا با نگاهی دقیق‌تر به عکسی که با عنوان مازیار لرستانی بعد کاشت ریش منتشر شد، متوجه می‌شویم که تصویر چهره او کاملا فتوشاپ شده است و این عکس سعی دارد تصویری از کاشت ریش شهره لرستانی را ارائه دهد که  اصلا واقعیت ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط