لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
قیمت کاشت ریش در تهران

قیمت کاشت ریش و سبیل در تهران

فهرست محتوای مقاله

کاشت ریش و سبیل طبیعی امروزه بسیار موردتوجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد در تلاش هستند تا با انجام کاشت چهره خود را جذاب‌تر کنند. همچنین افرادی نیز در اثر انواع مختلف بیماری، سوختگی یا ایجاد اسکار پوستی دچار الگوی نامنظم رشد موی ریش و سبیل شده‌اند که با انجام کاشت ریش می‌توانند مجددا امکان رشد مو در نواحی آسیب‌دیده پوست خود را به راحتی فراهم کنند. به طور کلی، یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در تصمیم‌گیری برای انجام کاشت ریش قیمت آن است که به دلیل گران بودن ممکن است گاهی افراد از انجام آن منصرف شوند. ما در اینجا به شما می‌گوییم که چگونه کمترین قیمت کاشت ریش و سبیل را در یک کلینیک معتبر بیابید و نه تنها یک کاشت ارزان بلکه یک کاشت ریش ایده‌آل را تجربه کنید.

هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران

قیمت کاشت ریش و سبیل در تهران سال 1402 حدودا از 7 تا 15 میلیون تومان است که بسته به عوامل مختلف در هر کلینیکی متفاوت است. جراحی پیوند ریش و سبیل برای مردان یک روش نسبتا جدید است که شامل برداشتن فولیکول‌های مو از پشت سر یا نقاط اهداکننده و پیوند آن به صورت است.

هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران به عوامل زیر بستگی دارد:

  • تجربه جراح: مهارت و سابقه جراح در تعیین هزینه کاشت ریش و سبیل نقش زیادی دارد. کاشت ریش باید توسط یک جراح ماهر و باتجربه انجام شود تا شما بتوانید نتایج موفقیت آمیزی را تجربه کنید. جراح باید در انجام انواع روش‌های کاشت مو مهارت کافی داشته باشد و به درستی تشخیص دهد که کدام روش کاشت ریش مناسب چه فردی است. تنها یک پزشک ماهر قادر به انجام یک کاشت موی طبیعی است که بتوانید از آن رضایت کافی داشته باشید.
  • تجهیزات کلینیک: یکی از عوامل تعیین کننده قیمت کاشت ریش در تهران این است که در کجا و در کدام کلینیک کاشت مو انجام می‌دهید؟ توجه نمایید که همه کلینیک‌های کاشت مو خدمات یکسان ارائه نمی‌دهند. یک کلینیک معتبر به ابزارهای لازم و به روز برای کاشت مو مجهز است و شما را تا رسیدن به نتیجه کاشت ریش مطلوب خود پشتیبانی خواهد کرد. به همین دلیل قیمت کاشت سبیل و ریش در تهران در مکان‌های مختلف کاملا متفاوت است.
  • روش کاشت ریش و سبیل: هزینه کاشت سبیل و ریش به نوع تکنیک موردنظر برای کاشت در هر فرد بستگی دارد. نحوه برداشتن فولیکول‌های مو برای پیوند، ابزارهای مورداستفاده در هر روش و دقت موردنیاز جراح در تکنیک‌های مختلف کاملا متفاوت است.
  • بزرگی ناحیه کاشت ریش و سبیل: قیمت کاشت ریش بسته به تعداد گرافت‌های مو پیوندی موردنیاز ناحیه صورت بسیار متفاوت است. به طور متوسط، کاشت ریش و سبیل در جهان در حدود 3000 تا 15000 دلار هزینه در بر دارد. هر چقدر ناحیه طاسی ریش و سبیل بزرگتر باشد به همان نسبت قیمت کاشت ریش و سبیل هم بالاتر می‌رود.

هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران به روش‌های مختلف چقدر است؟

هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران بسته به نوع تکنیک مورداستفاده برای کاشت طبق جدول زیر کاملا متغیر است. البته در نظر داشته باشید که عوامل دیگر غیر از روش نیز بر قیمت کاشت ریش و سبیل در تهران موثر هستند.

تکنیک کاشت ریش و سبیل
هزینه تقریبی کاشت ریش و سبیل
روش کاشت FIT
9 تا 15 میلیون تومان
روش کاشت FUE
9 تا 15 میلیون تومان
روش کاشت FUT
7 تا 13 میلیون تومان
روش کاشت SUT
8 تا 14 میلیون تومان

هزینه کاشت ریش به تنهایی

به طورکلی می‌توان گفت قیمت کاشت سبیل در تهران به تنهایی بین 7 تا 10 میلیون تومان و قیمت کاشت ریش و سبیل با هم بین 12 تا 15 میلیون است. اما در نظر داشته باشید که فاکتورهای زیادی بر هزینه کاشت ریش و سبیل موثر است و قیمت‌هایی که ذکر شده است کاملا تقریبی است.

حتما بخوانید :دکتر کاشت ریش در تهران

کاشت ریش و سبیل در چه مناطقی از صورت انجام می‌شود؟

پزشک برای انجام کاشت ریش در ابتدا به مناطق طاسی صورت و الگوی ریزش ریش شما نگاه می‌کند و سپس روش مناسب کاشت ومنطقه مناسب کاشت ریش را برای شما مشخص می‌کند. اما آنچه واضح است این است که قبل از انجام کاشت از شما پرسیده می‌شود که چه مدلی مدنظر شماست و آیا می‌خواهید تراکم موها در قسمت خاصی از صورت بیشتر باشد یا در همه جا یکسان باشد. بسته به مدل مدنظر شما و منطقه طاسی ریش می‌توان تعداد حدودی گرافت‌های لازم و هزینه کاشت ریش و سبیل را تخمین زد.

کاشت سبیل در کلینیک آسمان

همه خدمات کاشت مو از جمله کاشت ریش و سبیل در کلینیک آسمان انجام می‌شود و شما می‌توانید یک کاشت موفق را در محیطی استاندارد و مجهز تجربه کنید. کلینیک کاشت مو آسمان با تجربه چندین ساله خود شما را تا لحظه کسب موفقیت در کاشت ریش پشتیبانی کند. برای اطلاع از کمترین قیمت کاشت ریش و بهترین کیفیت خدمات کاشت با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

هزینه کاشت ریش از 7 تا 12 میلیون تومان متغیر است. نتایج کاشت ریش و سبیل معمولا بسیار طبیعی به نظر می‌رسد و می‌تواند تا سال‌ها باقی بماند به همین دلیل هزینه کاشت ریش و سبیل در مقایسه با خدمات دیگری که شاید گاهی موقت نیز باشد زیاد هم به نظر نمی‌رسد. هزینه کردن برای کاشت ریش و سبیل مزایای بسیاری مانند افزایش جذابیت و بهبود اعتماد به نفس را برای شما به همراه خواهد داشت.

قیمت کاشت سبیل به تنهایی در تهران و شهرستان‌ها بین 7 تا 10 میلیون تومان و قیمت کاشت ریش و سبیل با هم از 12 تا 15 میلیون تومان متغیر است. توجه کنید که عوامل زیادی بر هزینه کاشت ریش و سبیل موثر است و قیمت‌ها کاملا حدودی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط