لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
عکس قبل و بعد از کاشت ریش

عکس قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل

فهرست محتوای مقاله

کاشت ریش و سبیل به دلیل جذابیت فوق‌العاده ای که به چهره مردان می‌بخشد امروزه طرفداران زیادی دارد. اما پیش از اینکه به سراغ انجام کاشت ریش و سبیل طبیعی برویم از کجا بدانیم کدام مرکز کاشت بهتر است یا تجربه کدام جراح کاشت ریش از همه بیشتر است؟ کاملا طبیعی است که اکثر ما قبل از انتخاب کلینیک کاشت مو و جراح موردنظرمان به جستجوی تصاویر کاشت ریش و سبیل می‌پردازیم. به همین دلیل نمونه عکس‌های کاشت ریش و سبیل کلینیک به ما کمک می‌کند.

قبل و بعد کاشت ریش

تصاویر کاشت ریش و سبیل و مراحل آن

 معمولا نمونه عکس قبل و بعد از جراحی کاشت ریش و سبیل در آرشیو کلینیک‌های کاشت مو وجود دارند و می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. اما پیش از هر چیز بهتر است ابتدا اطلاعاتی کلی و مفید درباره کاشت ریش و سبیل داشته باشیم که بهتر بتوانیم تصمیم بگیریم کجا این عمل را انجام دهیم؟ کاشت ریش و سبیل یک عمل زیبایی است که شامل پیوند فولیکول‌های مو از یک ناحیه بدن به صورت (سبیل و ریش) است. این روش تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و معمولا بین 2 تا 4 ساعت طول می‌کشد. البته در مواردی که حجم موی کاشته شده بیشتر است یا بسته به متد مورداستفاده برای کاشت ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد. به طور کلی مراحل اصلی کاشت ریش و سبیل را در ادامه مشاهده می‌کنید:

اینفو مراحل کاشت ریش و سبیل

مراحل کاشت ریش و سبیل

  • فرآیند کاشت ریش و سبیل با برداشت فولیکول مو از ناحیه اهداکننده شروع می‌شود که معمولا این ناحیه پشت سر یا کناره‌های سر است. سپس فولیکول‌‌های مو با دقت استخراج شده و در یک محلول قرار می‌گیرند تا برای کاشت سالم بمانند.
  • در مرحله بعد، جراح برش‌های کوچکی را در ناحیه گیرنده صورت که همان ناحیه ریش و سبیل است ایجاد می‌کند و سپس فولیکول‌ها را با دقت وارد برش‌ها می‌کند.
  • پس از اتمام عمل، بیمار باید از موهای کاشته شده ریش و سبیل به دقت مراقبت کند تا زمانی که به بهبودی کامل دست یابد. این مراقبت‌ها شامل پرهیز از قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب، تمیز نگه داشتن ناحیه کاشت و اجتناب از هر گونه فعالیتی است که می‌تواند منجر به آسیب به ناحیه کاشت ریش برساند.

نتایج کاشت ریش و سبیل

برای رسیدن به نتایج کاشت ریش و سبیل باید کمی صبور باشید زیرا حدود چند ماه و حتی بیشتر طول می‌کشد تا تغییرات ایجاد شده در رشد موهای کاشته شده را مشاهده کنید. همانطور که در تصاویر کاشت ریش و سبیل مشاهده می‌کنید موهای کاشته شده مانند موهای معمولی صورت رشد کرده و می‌توانید آن‌ها را به دلخواه خود کوتاه و مرتب نمایید.

حتما بخوانید : کلینیک کاشت ریش و سبیل

ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران
ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران

تصاویر قبل و بعد از کاشت ریش

صورت یک فرد با ریش و بدون ریش بسیار متفاوت خواهد بود، علاوه بر این، سلیقه افراد در ریش و سبیل هم با یکدیگر متفاوت است. برخی ریش بلند موردپسندشان است و برخی دیگر ته‌ریش دوست دارند. مدل کاشت ریش به خود شما بستگی دارد و هر مدلی را که دوست داشته باشید یا فکر می‌کنید بیشتر مناسب فرم خاص صورت شما است برای شما کاشته می‌شود. چه ریش کم پشت بخواهید چه پرپشت کاملا به نظر شخصی شما بستگی دارد. گاهی یک عکس کاشت ریش را می‌بینیم و با خود فکر می‌کنیم که شاید اصلا کاشت ریش به فرم صورت‌مان نمی‌آید اما اشتباه اینجاست که نمی‌دانیم هر نمونه‌ای از عکس کاشت ریش بیماران دیگر مناسب و خاص آنهاست نه ما. تناسب فرم صورت با مدل انتخابی کاشت ریش بسیار اهمیت دارد که جراح می‌تواند شما را در این مسیر راهنمایی کند که تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید.

برای انتخاب مدل کاشت ریش و سبیل پزشک شما به روش زیر عمل می‌کند:

  • مشاوره کاشت: در طول مشاوره، پزشک ساختار صورت، نوع پوست و شرایط خاص فرد را ارزیابی می‌کند تا بهترین روش برای کاشت ریش و سبیل را برای او مشخص کند.
  • انتخاب مدل: سپس پزشک بر اساس نیازهای فردی بیمار، مدل مناسب کاشت ریش را به او معرفی کرده و نظر او را جویا می‌شود.

مشاهده نمونه عکس‌های کاشت ریش و سبیل در این مرحله می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

کاشت ریش

تصاویر قبل و بعد از کاشت سبیل

بهترین راه برای اینکه متوجه شوید آیا کار یک جراح مشخص را دوست دارید یا خیر مراجعه به عکس‌های کاشت ریش و سبیل نمونه‌های قبلی آن جراح است. عکس کاشت سبیل باید در دوره ای چند ماهه گرفته شده باشد تا بتواند تغییراتی که مدنظر شماست را نشان دهد زیرا ارزیابی نتیجه کاشت ریش و سبیل پروسه‌ای زمان بر است که گاهی ممکن است تا یک سال هم طول بکشد.

البته تنها عکس کاشت سبیل نباید مدنظر شما باشد زیرا موفقیت یک جراح در کاشت سبیل به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. بسیاری از عوامل دیگر مانند دارا بودن بانک موی مناسب هر فرد، مدرن بودن وسایل کاشت مو مورد استفاده جراح، به کارگیری متدهای روز کاشت مو و تجهیزات پیشرفته کلینیک همه و همه در درصد موفقیت کاشت ریش و سبیل موثر هستد. یک کلینیک معتبر کاشت ریش و سبیل موظف است شما را تا زمانی که به نتیجه مطلوب خود برسید همراهی کند و به تمامی سوالات شما پاسخگو باشد.

قبل و بعد کاشت ریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط