لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
تجربیات کاشت ریش

نظرات کسانی که کاشت ریش و سبیل انجام داده اند

فهرست محتوای مقاله

اگر به فکر برطرف کردن مشکل ریزش ریش هستید، بهتر است ابتدا نظرات کسانی که کاشت ریش و سبیل دائمی انجام داده‌اند را، بدانید. کاشت ریش می‌تواند ایده خوبی برای افرادی باشد که می‌خواهند ظاهر بهتری داشته‌باشند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. اما آیا می‌دانید که نظرات کسانی که ترمیم کاشت ریش انجام داده اند درباره نتیجه کار چیست؟ آیا تجربه کاشت ریش برای این افراد مثبت بوده‌است؟

در اینجا قرار است نظرات کسانی که کاشت ریش انجام داده‌اند را، با شما در میان بگذاریم.

تجربه کاشت ریش

کاشت ریش یک نوع جراحی است، که در آن فولیکول‌های مو از ناحیه‌ای مانند پشت سر برداشته می‌شود و به ناحیه صورت پیوند زده می‌شود. به این ترتیب ریش بلند می‌شود و نواحی نازک یا ناهموار آن پر می‌شود. این روش معمولاً توسط جراح کاشت مو یا جراح پلاستیک انجام می‌شود.

اما مهم است که درباره نتایج پیوند ریش واقع‌بین باشید. با وجود اینکه این روش می‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته‌باشد، همیشه نمی‌توان به ضخامت، رنگ، جنس یا شکل ریش دلخواه دست یافت. پس باید انتظارات واقع‌بینانه در این مورد داشته باشید و قبل از عمل درباره آن با جراح صحبت کنید. همچنین، می‌توانید از کلینیک موردنظر خود عکس‌های کاشت ریش قبل و بعد بخواهید.

با این وجود میزان موفقیت کاشت ریش بسته به عوامل مختلفی از جمله مهارت و تجربه جراح، کیفیت فولیکول‌های موی کاشته‌شده، سلامت کلی فردی که تحت عمل قرار می‌گیرد، مراقبت و نگهداری مناسب از فولیکول‌های موی کاشته شده پس از عمل و اجتناب از فعالیت‌ها یا رفتارهایی که به طور بالقوه می‌تواند به موهای کاشته‌شده آسیب برساند؛ متفاوت است.

ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران
ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران

نظرات کسانی که کاشت ریش انجام داده‌اند

مهم‌ترین فاکتور برای کسانی که قرار است کاشت ریش انجام دهند، طبیعی بودن نتیجه است. طبیعی بودن پیوند ریش به عواملی مانند؛ کیفیت موهای مورداستفاده برای کاشت، محل قرارگیری موهای کاشته‌شده و تراکم کلی موهای کاشته‌شده بستگی دارد. بعضی افراد هم ممکن است برای رسیدن به ظاهر دلخواه خود، به چندین روش کاشت ریش نیاز داشته باشند.

در اینجا نظرات در مورد کاشت ریش که افراد مختلف اظهار کرده‌اند را، با شما در میان می‌گذاریم:

  • همیشه رویای من داشتن یک ریش پرپشت و جذاب بود. من در عمل کاشت ریش تقریباً 4000 فولیکول با موفقیت پیوند زدم. حالا بعد از 6 ماه نتایج بهتر از چیزی است که انتظار داشتم است و از ریش جدیدم بسیار راضی هستم.
  • من 12 ماه پیش کاشت ریش انجام داده‌ام. اما از نتیجه راضی نیستم، زیرا وقتی ناحیه کاشته‌شده را اصلاح می‌کنم، بسیار غیرطبیعی به نظر می‌رسد. این شرایط تا زمانیکه ریش‌ها دوباره رشد کنند، ادامه دارد.
  • من تجربه خوبی از کاشت ریش دارم. من برای پر کردن ریشم کاشت انجام دادم و نتیجه کاملاً رضایت‌بخش است. البته معتقدم این نتیجه صرفا حاصل تخصص و دانش بالای جراح و اعتبار کلینیکی است که به آن مراجعه کردم.
  • من تصمیم به پیوند ریش گرفتم و قبل از تصمیمم تحقیقات زیادی انجام دادم. گزینه‌های ارزان‌تر دیگری هم وجود داشت، اما من در نهایت تصمیم گرفتم با یک کلینیک معتبر پیش بروم، چون درباره مراقبت‌های پزشکی که آن کلینیک ارائه می‌داد نظرات مثبتی شنیده بودم. حالا 4 ماه از عمل کاشت ریش گذشته‌است و من بسیار راضی هستم. البته تا رشد کامل ریش‌ها باید یک سال صبر کرد.
  • من شش سال تحت درمان برای رشد ریش‌هایم بودم و هر روشی را امتحان کردم. در نهایت روش کاشت ریش به من پیشنهاد داده شد و من آن را انجام دادم. نتیجه برای من بسیار رضایت‌بخش و طبیعی است.
  • من پیوند ریش انجام داده‌ام و اصلا از نتایج راضی نیستم. ریش پیوند زده بسیار غیرطبیعی است. به‌علاوه این ریش‌ها به صورت عمودی رشد می‌کند و ظاهر نامطلوبی به صورت من داده‌است. از دکترم پرسیدم و او گفت که رشد ریش‌های کاشته‌شده تا یک ماه عمودی است و به مرور زمان بهتر می‌شود.
  • کاشت ریش واقعاً زندگی من را مختل کرده‌ و صورت من آسیب دیده‌است. اولاً وقتی ریش‌ها کوتاه هستند، غیرطبیعی به نظر می‌رسد. دوم اینکه خط ریش بالا و پایین بیش از حد صاف است. سوم اینکه پوستم آسیب دیده و قرمز شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط