لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده اند

نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده اند

فهرست محتوای مقاله

” اول مردد بودم کاشت مو انجام بدم یا نه؟ کمی پرس و جو کردم، کامنت‌ها رو دیدم و بالاخره انجامش دادم. اما الان واقعا از تراکم و طبیعی بودن موهام خیلی راضی هستم، فرقی با موهای خودم نداره! اگه می‌دونستم تا این حد ظاهرم رو بهتر می‌کنه قطعا زودتر کاشت مو انجام داده بودم! “

آنچه در بالا دیدیم نظر یکی از کسانی است که تجربه کاشت مو در کلینیک آسمان را داشته‌اند. با ما همراه باشید تا نظرات مردم درباره کاشت مو در آسمان را از زبان خودشان بشونیم. همچنین در ادامه نظرات در مورد کاشت مو زنان و مردانی را که از تکنیک‌های مختلف کاشت مو استفاده کرده‌اند با هم بررسی خواهیم کرد.

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

افرادی که کاشت مو انجام داده‌اند چه نظری دارند؟

مهم‌ترین مرحله انتخاب کلینیک کاشت مو و جراحی ماهر، توجه به نظر کاربران درباره کاشت مو است زیرا تجربه فردی که شرایط مشابه شما را داشته بسیار مفید خواهد بود. امروزه تبادل نظر درباره کاشت مو راحت‌تر از هر زمان دیگری است زیرا بسیاری از کلینیک‌ها امکان مشاهده نظر مردم در مورد کاشت مو را در صفحات فضای مجازی فراهم‌ کرده‌اند. بنابراین به راحتی می‌توانید از نظرات کاربران درباره کاشت مو (هم نظر مثبت و هم منفی) آگاه شوید.

حتما بخوانید : مراحل کاشت مو

نظر کاربران درباره روش های مختلف کاشت مو (HRT-FUT-FIT-SUT)

فایده دیگر بررسی نظرات در مورد کاشت مو این است که متوجه خواهید شد چه روش کاشتی برای شما مناسب است و نتیجه هر روش، بازدهی کار و زمان بهبودی در هر یک چگونه بوده است. هرچند پروسه کلی در انواع روش کاشت مو یکسان است اما جزییات انجام هر روش و تکنولوژی مورد استفاده در آن‌ها از هم متفاوت است. حتما قبل از انجام کاشت مو نظرات راجب کاشت مو در 4 روش مختلف sut، fit، fut و hrt را با هم مقایسه کنید که در انتخاب خود با مشکل مواجه نشوید.

نظرات مردم در مورد کاشت مو به روش sut

اگر انواع نظر درباره کاشت مو به روش sut را دنبال کنیم متوجه می‌شویم که مهم‌‌ترین مزیت کاشت مو sut استفاده از تکنولوژی بالای آن است. ارتقای کیفیت برداشت و حفظ سلامت مو حین کاشت با استفاده از  ابزارهای دقیق sut تضمین شده است و نتیجه کاشت موی پرپشت و طبیعی را برای شما رقم می‌زند. همین موضوع باعث شده است که موج رضایت کاربران درباره کاشت sut را مشاهده کنید.

نظرات مردم در مورد کاشت مو به روش fit

نظرات درباره کاشت مو به روش fit نشان می‌دهد که بسیاری از افراد این روش را به دلیل کم تهاجمی‌تربودن آن نسبت به روش‌هایی چون fut انتخاب می‌کنند زیرا برای برداشت گرافت‌ها از برش پوست سر استفاده نمی‌شود بنابراین درد و خونریزی کم‌تری نیز دارد.

نظرات مردم درباره کاشت مو

نظرات مردم در مورد کاشت مو به روش fut

یکی از تفاوت‌های عمده روش fut با روش‌های دیگر کاشت این است که برداشت به صورت نواری انجام می‌شود و برداشتن این نوار باریک از پشت سر ممکن است باعث خونریزی شود بنابراین دوره استراحت و نقاهت فرد کمی طولانی‌تر خواهد بود. اما اگر به تجربه کاشت مو افراد مراجعه کنیم می‌بینیم که بسیاری از از آن‌ها از کیفیت کاشت گرافت‌های مو به روش fut راضی هستند.

نظرات مردم در مورد کاشت مو به روش hrt

نظرات راجع به کاشت مو به روش hrt کاملا متفاوت است زیرا افرادی از این روش استفاده می‌کنند که بانک موی مناسبی برای پیوند ندارند بنابراین روش hrt  با چسباندن گرافت‌های مصنوعی به سر، حالتی شبیه به کاشت یا کلاه گیس را روی سر ایجاد می‌کنند، البته گرافت‌های مصنوعی از نظر تطبیق جنس و رنگ مو با موهای طبیعی شما و تنفس پذیری لازم کاملا مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید : کاشت مو برای بیماران

نظریات مشتریان در خصوص کلینیک کاشت مو

توجه به هر گونه نظر در مورد کاشت مو برای انتخاب کلینیک موردنظرتان می‌تواند مفید باشد. پیش از انجام عمل درباره جراحی که قرار است برای شما کاشت مو انجام دهد و همچنین ابزارهای دقیق و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک تحقیق کنید. می‌توانید از نظر کاربران در مورد کاشت مو در کلینیک استفاده کنید و مواردی مانند رعایت بهداشت کافی درکلینیک و پیگیری کافی برای خدمات بعد از کاشت مو را جویا شوید اما فراموش نکنید که اعتماد و حق انتخاب شما در اولویت قرار دارد.

سوالات متداول

مهم‌ترین مرحله قبل از کاشت مو، توجه به نظر مردم درباره کاشت مو است زیرا انواع نظرات منفی و مثبت درباره کلینیک یا جراح خود را می‌توانید در بخش نظرات پیدا کنید. نظر افرادی که کاشت مو انجام داده‌اند حتی در انتخاب روش کاشت هم به شما کمک مفید خواهد بود.

One thought on “نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده اند

  1. باسلام
    من تو کلینیک آسمان کاشت مو انجام دادم الان ۹ماهی هست خیلی خیلی راضی هستم خیلی طبیعی انجام شده اصلا مشخص نیست خیلی کار درست هستن دستشون درد نکنه من ۱۰۰ امتیاز نمره ۱۰۰میدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط