لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
کاشت مو طبیعی

کاشت مو به روش BHT چگونه انجام می شود؟

فهرست محتوای مقاله

کاشت مو به روش bht، یکی از بهترین پاسخ ­ها به مشکلات ریزش مو در افراد است. این روش درمانی می­تواند با اجرای دقیق یک­ سری از فرآیندها، به شما در حل مشکلات­تان کمک­ های زیادی بکند.یکی از نکاتی که در مورد روش ­های درمانی و راه ­های کاشت مو وجود دارد این است که این روش ­ها دارای مزایا و البته معایب خاص خودشان هستند. شما نمی­توانید یک روش بدون نقص و کامل پیدا کنید. البته لازم به ذکر است که هزینه کاشت مو به روش bht نیز با توجه به همین مزایا و البته معایب سنجیده می ­شوند. 

یکی از اصلی­ ترین نکاتی که باید در مورد انواع روش­ های درمانی بررسی شود، چگونگی انجام آن­ها است. همچنین شما باید در مورد مزایا و معایب این روش اطلاعات جامعی را کسب کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. سرآخر نیز باید با عوامل تاثیرگذار روی تعرفه و هزینه کاشت مو bht آشنا شوید تا بتوانید منطقی ­ترین تصمیم را بگیرید. پس اگر می­خواهید با تمامی این نکات آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

کاشت مو به روش bht چگونه انجام می شود؟

همان­طور که گفتیم کاشت مو به روش bht ، یکی از بهترین روش ­ها برای کاشت مو محسوب می­ شود. اساس و پایه این روش درمانی، برداشت گرافت­ های مو به صورت دانه ­ای و البته دستی است. در این روش در واقع از مو بدن افراد برای کاشت مو مجدد استفاده می­کند. در این روش از موهای نواحی مختلف بدن مانند ریش، سینه و همچنین شکم استفاده می­ شود. یکی از مهم­ترین نکاتی که درباره انتخاب روش مناسب برای شما وجود دارد، بانک مو شما است.

کاشت مو با جراحی

فواید کاشت مو به روش bht چیست؟

حال که در مورد روش کاشت مو bht صحبت کردیم، می­خواهیم با انواع مزایا و فواید کاشت مو به این روش آشنا شویم. همان­طور که می­دانید پایه و اساس و همچنین هدف اولیه اختراع یک روش درمانی، همین مزایا هستند. وقتی در مورد یک روش درمانی صحبت می­کنیم، در واقع جان انسان­ها مورد بحث قرار می­گیرد. بنابراین باید بدانیم که روش مذکور دقیقا چه ویژگی­هایی دارد و سپس اقدام به درمان کنیم. در ادامه این مقاله می­خواهیم با انواع مزایا و فواید این روش درمانی آشنا شویم.

کاشت مو به روش bht مناسب برای افراد کم مو

اولین مزیت و فایده این روش این است که برای افراد با بانک مو کم به­ شدت مناسب است. همان­طور که قبلا هم گفتیم، افرادی که دارای بانک مو کمی هستند و نمی­توانند از سایر روش­ها بهره ببرند، می­توانند با استفاده از این روش دوباره موهای جدیدی داشته باشند!

دوره نقاهت بسیار کوتاه کاشت مو به روش bht

یکی از اصلی­ ترین ویژگی­ هایی که یک دوره درمانی باید داشته باشد، دوره نقاهت کوتاه و عدم ایجاد عوارض شدید است. این روش دارای دوره نقاهت کوتاهی است. همچنین با استفاده از این روش، از انواع زخم­ ها نیز در امان خواهید بود.

کاشت مو به روش bht قابلیت تست دارد!

یکی از جالب ­ترین ویژگی ­های این روش، قابلیت تست آن است. شما می­توانید پیش از این­که هزینه ­های زیادی برای درمان­تان خرج کنید، از طریق یک سری تست ­ها میزان احتمالی رشد موهای ­تان را تخمین بزنید. این روش می­ تواند برای کاهش احتمال ضرر شما تاثیرگذار باشد.

کاشت مو به روش bht یک روش تهاجمی نیست

یکی دیگر از ویژگی ­ها و مزایای این روش، تهاجمی نبودن این روش است. روش ­های تهاجمی در کاشت مو، نیاز به استراحت طولانی ­تری دارند. شما در این روش درمانی، نیازی به استراحت طولانی مدت ندارید و می­ توانید با مقدار اندکی استراحت به حالت طبیعی بازگردید.

نتیجه کاشت مو با جراحی

سه ضرر کاشت مو به روش bht !

هیچ کدام از روش ­های درمانی در هیچ حوزه­ای بدون عیب نیست. طبیعتا کاشت مو bht تهران نیز مانند سایر روش­ ها دارای یک سری معایب خاصی است. البته باید توجه داشته باشید که این معایب آسیب­ های جدی و بزرگی به شما وارد نمی­ کنند. باید توجه داشته باشید که هزینه و فایده بین مزایا و معایب یک روش درمانی به­ صرفه باشد و سپس آن روش را انتخاب کنید. پس تا انتهای این قسمت و بررسی تمام معایب این روش با ما همراه باشید.

  1. موهای کاشته­ شده در این روش هم­خوانی بالایی با سر ندارد: همان­طور که در قسمت­های قبلی بررسی کردیم، موهای قسمت­های مختلف بدن مورد هدف قرار می­گیرند. طبیعتا موهای نواحی مختلف بدن با مو سر دارای تفاو­هایی است. بنابراین موهای کاشته­ شده در این روش دارای میزان هم­خوانی بالایی با مو سر نیست.
  2. درصد کاشت مو در این روش مقداری پایین است: یکی دیگر از معایب این روش، میزان و درصد پایین­تر کاشت موهای جدید است. در واقع این روش دارای میزان کاشت کمتری نسبت به سایر روش­های مرسوم دارد. بنابراین باید به این عامل به عنوان یک عامل بسیار مهم توجه کنید.
  3. ممکن است موهای سر شما غیرطبیعی به نظر برسند: یکی دیگر از معایبی که باید به آن­ها توجه کنید این است که موهای کاشته ­شده با این روش، مقداری غیرطبیعی به نظر می­رسند.

فیلم کاشت مو به روش bht

در قسمت­ های قبلی در مورد روش کار و چگونگی کاشت مو به این روش را بررسی کردیم. یکی از کارهایی که شما برای انتخاب این روش می­توانید انجام دهید، بررسی و مشاهده فیلم ­های مختلف از روش انجام آن است. شما می­توانید روند کامل درمان و اجرای فعالیت­ های مختلف روی مو را در این فیلم ­ها ببینید. پیدا کردن این فیلم ­ها نیز با توجه به گسترش فضای مجازی کار سختی نیست. شما باید این فیلم ­ها را از منابع معتبر مشاهده و بررسی کرده و سپس نسبت به درمان خود اقدام کنید.

حتما بخوانید : عوارض کاشت مو

عکس کاشت مو به روش bht

مزایا و معایب کاشت مو به هر روشی را از طریق مشاهده نمونه­ کارهای آن روش می­توان به راحتی سنجید.

عکس کاشت مو به روش bht نیز یکی از راه ­های اصلی برای آشنایی با این روش است. شما می­توانید همین الان با یک جستجو ساده در اینترنت، به دنیایی از عکس­ ها و نمونه­ های مختلف و موفق از این روش درمانی برسید. حتما توجه داشته باشید که امروزه فضای اینترنت سرشار از عکس­ های دروغین و تقلبی برای جذب مشتری است. پس حتما به منبع عکس منتشرشده توجه ویژه­ای کنید تا بهترین روش ممکن برای درمان­تان را انتخاب کنید.

روش کاشت مو با جراحی

هزینه کاشت مو به روش bht

بررسی هزینه کاشت مو به روش bht، یکی از مهم ­ترین عوامل تاثیرگذار روی تصمیم­ گیری شما است. طبیعتا شما باید بدانید که روش موردنظر با بودجه­ تان هم­خوانی دارد. همچنین باید به مزایا و معایب و همچنین تعرفه و هزینه روش موردنظر نیز توجه کنید. نکته مهمی که در مورد هزینه­ های درمانی کاشت مو مهم است، عوامل تاثیرگذار در تعیین این هزینه­ ها می­باشد. شما باید با عوامل تاثیرگذار روی تعرفه و هزینه کاشت مو به روش bht آشنا شوید و بدانید که بهترین روش برای شما کدام است.

کاشت مو به روش BHT

فوایدمعایب
مناسب برای افراد با موهای کم پشتموهای کاشته شده با سر همخوانی ندارد
قابلیت تست پیش از شروع پروسه درماندرصد پایین موفقیت کاشت مو در این روش
روش کاشت غیر تهاجمیممکن است موها غیر طبیعی به نظر برسد
دوره نقاهت کوتاه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط