لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
روش HRT

ترمیم مو به روش HRT چگونه انجام می شود؟

فهرست محتوای مقاله

ترمیم مو به روش hrt یکی از مدرن­ ترین و جدیدترین روش ­ها برای کاشت مو طبیعی محسوب می ­شود. ریزش مو و مشکلات مختلف مربوط به مو، یکی از دغدغه­ های جامعه امروزی است. 

طبیعتا هزینه کاشت مو به روش hrt نباید همیشه تکرارپذیر باشد. در واقع روش­های درمانی باید یک­سری ویژگی­های خاصی را داشته باشند. یکی از این ویژگی ­ها، دائمی ­بودن این روش­ها است. در واقع شما نباید به روش ­های درمان ­ای روی بی­آورید که قابلیت برگشت خیلی زیادی دارد. ویژگی­ بعدی­ ای که شما باید به آن توجه کنید، شیمیایی ­نبودن آن­ها است.

در ادامه می­خواهیم در مورد روش­ درمانی hrt صحبت کنیم. پس اگر می­خواهید همه­ چیز را در مورد این روش مدرن بدانید، چند دقیقه دیگر با ما همراه باشید.

ترمیم مو به روش hrt چگونه انجام می شود؟

ترمیم مو به روش HRT، یکی از بهترین و مدرن ­ترین روش­ های درمانی برای کاشت مو و رویش مجدد دوباره آن است. اگر شما می­خواهید بهترین روش برای کاشت مو را پیدا کنید، باید در مورد انواع روش ­های این کار اطلاعات کسب کنید. 

روش hrt به وسیله کراتین ­های گیاهی صورت می­گیرد. کراتین گیاهی توسط پزشک روی سر و مو فرد قرار می­گیرد. پس از این­که پزشک این مواد گیاهی را روی سر افراد قرار داد، این مواد توسط پوست سر جذب می­شود و به رشد مو کمک می­کند. 

 یکی از ویژگی ­های این روش این است که موهای سر بیمار کوتاه نمی ­شود. در پایان روند درمانی بیمار، موهای کاشته ­شده با موهای طبیعی فرد هماهنگی دارد. در واقع پس از انجام کار توسط پزشک، تشخیص موهای کاشته­ شده توسط افراد دیگر غیرممکن است.

همان­طور که می­دانید فولیکول­ های سر افراد، وظیفه رشد مو را در بدن دارند. در این روش نیز در واقع همین فولیکول­ ها تحت تاثیر قرار می­گیرند. بنابراین با تاثیر این مواد، این فولیکول­ ها به رشد دوباره مو کمک می­کنند و کاشت دوباره مو انجام می­شود.

همان­طور که در قسمت قبلی گفتیم، تشخیص موهای کاشته ­شده توسط افراد دیگر خیلی سخت است. دلیل این موضوع نیز این است که در این روش از موهای مصنوعی­ ای استفاده می­شود که شباهت بسیار زیادی به موهای اصلی افراد دارد.

حتما بخوانید : معایب کاشت مو با جراحی

فواید کاشت مو به روش hrt چیست؟

کاشت مو به روش hrt در تهران، دارای مزایا و فواید بسیار زیادی است. طبیعتا شما باید ابتدا مزایای این روش ­ها را بدانید و سپس اقدام به درمان کنید. این روش دارای میزان دوام و پایداری بالایی است. همچنین این روش نیاز زیادی به مراقبت­ های بعد از درمان ندارد.

  • یکی از ویژگی­ هایی که این روش دارد، عدم نیاز به جراحی است. دلیل این موضوع این است که این روش غیرتهاجمی محسوب می­شود.
  • این روش برای افرادی که بانک مو مناسبی ندارند بسیار مناسب است. این افراد می ­توانند از این روش به عنوان روش جایگزین استفاده کنند.
  • روش درمانی hrt، یک روش بسیار عالی برای افراد مبتلا به دیابت است. این افراد نمی­ توانند از روش­ های دیگر به­ راحتی استفاده کنند.
  • یکی دیگر از مزایای این روش این است که نیاز به برگذاری جلسات بسیار طولانی­ ای نیست. این روش می­تواند در یک جلسه نیز انجام شود.
  • بیماران در این روش نیازی به استفاده از بی ­حسی­ های موضعی ندارند. 
  • موهای کاشت­ه شده در این روش، قابلیت رنگ­ زدن و همچنین فرم ­دهی را دارند. شما می­توانید موهای خود را به­ راحتی فرم دهید و رنگ بزنید.
  • یکی دیگر از مزایا و فواید این روش این است که کاملا تضمینی است. در واقع تضمینی و بدون ­برگشت­ بودن روش ­های درمانی، از اصلی­ ترین مزایا و فواید آن­ها محسوب می­شود.
  • مزیت فوق­ العاده بعدی، عدم وجود انواع عوارض درمان­ های شیمیایی در این روش است. شما می­ توانید از این روش بدون وجود هیچ­­گونه عوارضی استفاده کنید.
  • شما با استفاده از این روش می ­توانید نسبت به افزایش تراکم موهای خود نیز امید زیادی داشته باشید.

 

ترمیم مو به روش hrt

مضرات ترمیم مو به روش hrt

برخلاف باور همه افراد، کاشت مو به روش ­های مدرن­ نیز دارای معایبی است. روش کاشت hrt نیز دارای یک­ سری ضرر است که در ادامه می­خواهیم آن­ها را بررسی کنیم.

– اولین عارضه­ ای که ممکن است برای­تان به­ وجود بی­آید، خارش پوست سر است. طبیعتا این قضیه می­تواند به عنوان یک عیب برای این روش درمانی باشد. البته لازم به ذکر است که این مشکل می­تواند با مرطوب­ کردن پوست تا حدی حل شود.

– تحت یک ­سری شرایط ممکن است مو کاشته ­شده شما ریزش کند. این ریزش می ­تواند به دلیل چرب بودن بیش از حد پوست و مو شما باشد. بنابراین باید از چرب شدن پوست خود بپرهیزید.

– شما ممکن است تحت تاثیر این روش درمانی به برخی آلرژی ­ها دچار شوید. آلرژی می­تواند منجر به اذیت شدن شما شود.

– یکی دیگر از مشکلاتی که در مورد این روش درمانی وجود دارد این است که موهای شما ممکن است فر بخورد. فر خوردگی و حالت گرفتن­ موها، عیب بعدی این روش درمانی محسوب می­شود.

– یکی دیگر از معایب این روش این است که شما نیاز به ترمیم دوره­ای در این روش درمانی دارید. در واقع روش همیشگی بدون ترمیم برای شما نخواهد بود.

– یکی دیگر از معایبی که به این روش درمانی برای کاشت مو وارد است، عدم رشد راحت موهای مصنوعی حاصل از این روش است.

– طبیعتا هزینه کاشت مو به روش hrt، یکی از نکات مهم درباره آن است. این روش دارای میزان هزینه بالاتری نسبت به سایر روش ­ها دارد و شما مجبور به پرداخت هزینه بالاتری هستید.

معایب روش درمانی hrt
معایب روش درمانی hrt

هزینه ترمیم مو به روش hrt

همان­طور که گفتیم، یکی از مهم­ترین نکاتی که در مورد انواع روش­ های درمانی وجود دارد، هزینه مربوط به آن است. قطعا شما نیز به دنبال یک روش درمانی برای کاهش هزینه­ های خود هستید و می­خواهید که کاشت مو را با پایین ترین هزینه ممکن انجام دهید. هزینه روش ­های درمانی در کاشت مو به عوامل مختلفی مربوط می ­شود.

کاشت مو hrt تهران، نیازمند بررسی هزینه­ های اصلی و البته جانبی آن است. البته باید بدانید که این عوامل موثر، در تمامی روش ­ها نیز جوابگو هستند و از عوامل موثر در تمامی تعرفه ­ها محسوب می ­شوند. در ادامه به بررسی اجمالی این عوامل موثر می­پردازیم.

حتما بخوانید : هزینه کاشت مو در تهران

تکنولوژی قابل استفاده، اولین عامل موثر است.

طبیعتا اولین عامل و یکی از مهم ­ترین عواملی که در تعیین هزینه ­های درمانی اهمیت دارد، روش درمان و تکنولوژی قابل استفاده است. هر چه قدر که روش درمانی شما، حرفه­ ای­ تر و مدرن­ تر باشد دارای هزینه­ های درمانی بیشتری نیز خواهد بود. پس به این عامل، به عنوان یک عامل مهم نگاه کنید.

طبیعی یا شیمیایی بودن روش درمانی شما بسیار مهم است.

دومین عامل موثر در تعیین قیمت و هزینه­ های درمانی شما، طبیعی یا شیمیایی بودن روش درمانی شما است. طبیعتا روش ­های شیمیایی ممکن است عوارض بسیار زیادی برای­تان داشته باشد. بنابراین روش­ های طبیعی دارای هزینه­ های بالاتری است.

برگشت­ پذیر یا برگشت ناپذیر بودن درمان شما اهمیت بالایی دارد.

اینکه روش درمانی شما نیاز به تمدید مجدد و دوره­ای دارد یا به ­صورت دائمی است خیلی مهم است. خیلی از روش­ها همیشگی نیست­ند و نیاز به تمدید مجدد دارند. طبیعتا شما باید دنبال روش­ هایی باشید که برگشت­ پذیر نیست­ند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط