لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
استایل افراد کم مو

استایل افراد کم مو| چگونه کچل شیک پوش باشیم

فهرست محتوای مقاله

فقط با چند نکته مفید در انتخاب بهترین تیپ برای افراد کچل، می‌توانید بهترین استایل و ست لباس مناسب را برای خود طراحی کنید.

استایل مناسب افراد کم مو

نحوه لباس پوشیدن افراد کم مو و ست کردن لباس این افراد نیاز به توجه زیادی دارد و نکات زیادی وجود دارد که باید رعایت شود. علاوه براین، رنگ لباس افراد کچل نیز باید به دقت انتخاب شود و برای رنگ پوست‌های مختلف تفاوت دارد. مدل لباس برای افراد کچل بهتر است از ترندهای جدید سال انتخاب شود و کاملا به روز باشد. در ادامه هر آنچه لازم است درباره استایل مناسب برای افراد کم مو و کچل بدانید را با هم بررسی می‌کنیم.

حتما بخوانید : تاثیر سیگار در ریزش مو

بهترین استایل افراد کم مو

افراد کم مو هر یک به تناسب سن، رنگ پوست و اندام خود لازم است استایل خاصی را انتخاب کنند که هنگام حضور در مناسبات مختلفی مانند جشن، مهمانی خانوادگی و دوستانه جذاب به نظر برسند. حتی اینکه با توجه به طاسی سر چه رنگ لباسی در چه فصلی از سال بپوشند هم می‌تواند آن‌ها را بسیار متفاوت کند. بنابراین بهتر است درباره تاثیر رنگ‌ها و مدل لباس‌ها بر چهره و ظاهر خود آگاهی داشته باشند. ابتدا بپردازیم به این موضوع مهم که استایل کچل با ریش بهتر است یا بدون ریش!

لباس مناسب افراد کم مو

اگر کم مو هستید به ریش‌های‌تان توجه کنید

آیا بدون ریش بودن برای افراد کم مو بهتر نیست؟ معمولا افراد کم مو بدون ریش یا با یک ته‌ریش ساده بهتر به نظر می‌رسند، با این حال در بعضی از افراد کاملا برعکس است. اگر می‌خواهید بدانید که بهترین مدل ریش برای افراد کم مو چه مدلی است؟ هیچکس بهتر از خود شخص نمی‌تواند به این پرسش پاسخ بدهد زیرا باید پیش از آن، هر دو استایل با ریش و بدون ریش را امتحان کرده باشد.

ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران
ریش های پرپشت با کلینیک آسمان
کاشت ریش و سبیل طبیعی در تهران

استفاده از لباس‌هایی با یقه مناسب برای کم مو ها

افراد کچل چه پیراهنی بپوشند و چه مدل یقه‌ای مناسب است؟ معمولا پیراهن‌های یقه 7 و یقه اسکی انتخاب مناسبی برای کچل‌ها است. یک نکته اساسی در انتخاب استایل پیراهن افراد کچل وجود دارد و آن هم سایز بالاتنه است. مردی را در نظر بگیرید که کاملا طاس است، در این حالت طبیعتا سر با موی تراشیده یا طاس کوچکتر از موی پرپشت به نظر می‌رسد. به همین دلیل بالاتنه این فرد نباید خیلی بزرگ به نظر برسد و با سر او تناسب داشته باشد. پس، یک نکته مهم در انتخاب پیراهن این است که افراد کچل پیراهن گشاد و بزرگ نپوشند.

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

افراد کم مو لباس چه رنگی بپوشند؟

انتخاب رنگ لباس افراد کچل باید بر اساس رنگ پوست آن‌ها انجام شود. تضاد رنگ لباس و رنگ پوست تاثیر زیادی در استایل چنین افرادی دارد که برای هر رنگ پوست نیز متفاوت است، به نکات زیر توجه کنید:

  • رنگ لباس افراد کم مو با پوست روشن: یک فرد طاس با پوست روشن بهتر است از رنگ‌هایی مانند نارنجی یا سبز تیره، خاکستری یا قهوه‌ای استفاده کند و از پوشیدن لباس‌های سفید یا خیلی روشن اجتناب کند.
  • رنگ لباس افراد کچل با رنگ پوست گندمی: افرادی که دارای پوست گندمی هستند نباید از رنگ‌هایی مانند زیتونی، زرد یا نارنجی استفاده کنند. بهترین رنگ لباس برای گندمی‌ها رنگ بنفش، قرمز تیره، مشکی یا سرمه‌‌ای است.
  • رنگ لباس افراد کم مو با پوست تیره: افراد کچل با پوست تیره با هر رنگی عالی به نظر می‌رسند، با این حال رنگ‌هایی با تناژ قهوه ای انتخاب خوبی برای آن‌ها نیست و بهتر است بیشتر از رنگ‌های خیلی روشن مانند سفید یا رنگ‌های بسیار تیره مثل مشکی استفاده کنند.
استایل افراد کم مو

انواع کلاه برای افراد کم مو

ست کردن اکسسوری مردانه مانند ساعت، عینک و انواع کلاه برای افراد کچل ضروری است و پرستیژ خاصی به آن‌ها می‌بخشد. در میان مواردی که گفتیم کاربرد کلاه و مدل آن برای افراد کچل بسیار مهم است. آن‌ها باید در تابستان از کلاه‌های ترند روز و در زمستان از کلاه‌های لوبیایی استفاده کنند که می‌توان آن‌ها را با شال گردن‌های زیبا و دستکش زمستانه ست کرد. در تابستان هم استفاده از عینک آفتابی توصیه می‌شود، بهترین مدل عینک برای افراد کچل عینکی است که کاملا متناسب با فرم و استایل آن‌ها باشد.

افراد کم مو به اندام‌تان اهمیت بیشتری بدهید

تا اینجا مهم‌ترین ویژگی‌های استایل مناسب افراد کچل را بررسی کردیم اما توجه کنید که داشتن اندام مناسب برای یک فرد کم‌مو اهمیت زیادی دارد. قدرت تاثیرگذاری تیپ کچل‌ها مخصوصا در نگاه اول به روی فرم بودن آن‌ها بستگی دارد. شاید در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد اما جالب است که شلوار مناسب افراد کم مو هم با انواع دیگر استایل متفاوت است و برای انتخاب شلوار مناسب باید به برخی نکات توجه داشته باشند. افراد کم مو باید از پوشیدن شلوار خیلی تنگ، خیلی گشاد و بلند خودداری کنند.

سوالات متداول

 نحوه لباس پوشیدن افراد کچل با سایر افراد کاملا متفاوت است، برای انتخاب پیراهن، شلوار، کلاه، عینک و حتی رنگ لباس در فصول مختلف سال باید نکاتی را رعایت کرد. رنگ پوست فرد کچل و اندام او نیز در انتخاب ست لباس بسیار موثر هستند. علاوه براین، برخی افراد کم مو با ریش بهتر به نظر می‌رسند و برخی بدون ریش که تا حدودی نیز به سلیقه فرد بستگی دارد.

۲ thoughts on “استایل افراد کم مو| چگونه کچل شیک پوش باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط