لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
بهترین کشور برای کاشت مو

بهترین کشور برای کاشت مو با توجه به هزینه و کیفیت

فهرست محتوای مقاله

اگر می‌خواهید بهترین کشور برای کاشت مو را انتخاب کنید، باید بدانید که نیاز شما دقیقا چیست. درواقع بهترین کشورها برای کاشت مو آنهایی هستند، که براساس نیاز شما، گزینه‌های متنوعی پیش رویتان قرار می‌دهند. بر طبق این معیار ما بهترین مراکز کشت مو در دنیا را به شما معرفی کرده و هزینه این عمل را در هر کشور به شما اعلام می‌کنیم.

موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

بهترین کشور ها برای کاشت مو کجاست؟

بهترین کشور برای کاشت مو که در فهرست زیر معرفی می‌شود، از نظر مهارت پزشکان، امکانات و تجهیزات پزشکی، سطح مراقبت‌های بهداشتی، نتیجه‌بخشی، هزینه و رضایت متقاضیان بهترین عملکرد را داشته‌اند. به این ترتیب بهترین کلینیک کاشت مو در جهان، در کشورهای زیر قرار دارد:

  1. ترکیه: این کشور به دلیل هزینه مناسب، تکنیک‌های پیشرفته و جراحان مجرب در حال حاضر محبوب‌ترین مقصد کاشت مو در جهان است. ترکیه هم کلینیک‌های کاشت موی پیشتاز دارد و هم متخصصین زبده و البته انگلیسی‌زبان. ازطرفی بسیاری از مردم ترکیه را به دلیل سهولت سفر و دسترسی آن انتخاب می‌کنند.
  1. هند: در این کشور بزرگ‌ترین جراحان با تجربه کاشت مو در کلینیک‌های مدرن و با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته مانند FUE و ترمیم موی رباتیک، فعالیت می‌کنند.
  1. لهستان: این کشور از نظر سیستم مراقبت‌های بهداشتی خود، میزبان بهترین مراکز کاشت مو در اروپا است. خدمات با کیفیت و فناوری پیشرفته پزشکی و البته هزینه منصفانه؛ سه مزیت کاشت مو در لهستان است. در ضمن خطوط هوایی بسیار ارزانی برای سفر به این کشور وجود دارد.
  1. مکزیک: کاشت مو در این کشور مقرون‌به‌صرفه و بسیار پیشرفته‌است. صنعت گردشگری با اهداف پزشکی در مکزیک سابقه دیرینه دارد و به همین دلیل کلینیک‌های انگلیسی‌زبان و بسیار مجهز کاشت مو در سراسر آن ارائه‌دهنده خدمات باکیفیت هستند.
  1. ایالات متحده آمریکا: ایالات متحده امریکا خانه بسیاری از کلینیک‌های معتبر کاشت مو و جراحان مجرب است. با این حال، هزینه کاشت مو در این کشور بسیار بالاتر از دیگر کشورها است.
  1. کره‌جنوبی: این کشور به دلیل فناوری پیشرفته و تکنیک‌های نوآورانه در زمینه کاشت مو شناخته شده‌است. کره‌جنوبی همچنین یک مقصد محبوب برای کسانی است، که به دنبال درمان‌های تخصصی‌تر مانند کاشت ابرو و مو همزمان و کاشت مو برای افرادی با انواع نژاد مختلف است.
  1. آلمان: این کشور به دلیل در اختیار داشتن جدیدترین نوآوری‌های فناوری در زمینه انتقال مو که از تکنولوژی FUE و جراحی کاشت مو رباتیک پشتیبانی می‌کنند، شناخته‌شده‌ است. با این وجود آلمان هزینه معقولی برای کاشت مو درنظر گرفته است.
  1. ایران: این کشور بهترین کلینیک‌های کاشت مو را در جهان دارد. امکانات مجهز و امروزی کاشت مو، تعداد زیادی از متقاضیان را از سراسر دنیا به ایران می‌کشاند تا با متخصصان زبده و با استعداد و با هزینه‌ای مناسب اقدام به کاشت مو در ایران کنند.

حتما بخوانید : بهترین سن برای کاشت مو

هزینه کاشت مو در کشور های مختلف چقدر است؟

هزینه کاشت مو در کشور های مختلف دنیا به شرح زیر است، همانطور که مشاهده می کنید هزینه کاشت مو در ایران نسبت به بقیه کشور ها به صرفه تر است.

هزینه کاشت مو در ترکیه: بسته به کلینیک و تکنیک مورد‌استفاده بین 1000 تا 5000 دلار

هزینه کاشت مو در هند: بسته به عوامل مختف بین 1000 تا 3000 دلار

هزینه کاشت مو در لهستان: حدود 2900 یورو

هزینه کاشت مو در مکزیک: بین 1500 تا 5000 دلار

هزینه کاشت مو در ایالات متحده: بین 4000 تا 15000

هزینه کاشت مو در کره‌جنوبی: بین 4000 تا 10000

هزینه کاشت مو در آلمان: حدود 3000 یورو

هزینه کاشت مو در ایران: حدود 600 دلار  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط