لوگو کلینیک آسمان

22702530 - 021

Search
Close this search box.

مشاوره رایگان بگیرید!

برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصین کلینیک کافیه فرم زیر رو تکمیل کنید

عجله دارید؟ تماس بگیرید
جدیدترین روش کاشت مو در ایران

با جدیدترین روش کاشت مو در ایران آشنا شوید

فهرست محتوای مقاله

ایران یکی از کشورهایی است که انجام عمل‌های جراحی زیبایی مانند کاشت مو در آن بسیار رایج است و نه تنها ایرانی‌ها خود متقاضی انجام انواع جراحی‌های کاشت هستند، بلکه هر ساله از کشورهای دیگر نیز افراد زیادی به منظور انجام کاشت مو رهسپار ایران می‌شوند. زیرا هم دانش و تجربه جراحان ایرانی زبانزد است و هم انجام جراحی کاشت مو در ایران بسیار مقرون به صرفه است.

کاشت مو در ایران

امروزه روش‌های متنوعی به عنوان جدیدترین و بهترین روش کاشت مو در ایران معرفی می‌شوند که هر چند اساس چنین روش‌هایی مشابه است اما در جزییاتی مانند تجهیزات، ابزارهای کاشت، روش کاشت و برداشت مو کاملا متفاوت هستند. به‌طورکلی روش‌های زیر، جدیدترین روش کاشت مو در ایران شناخته می‌شوند:

  • روش میکروگرافت: روش میکروگرافت به دلیل استفاده از بروزترین تکنولوژی و ابزارهای دقیق که به منظور برداشت و کاشت گرافت‌های مو مورداستفاده قرار می‌دهد، روشی کاملا جدید و مورداعتماد است. این روش برای افرادی که دارای نقاط طاسی گسترده‌ای هستند و به تعداد گرافت‌های زیادی برای کاشت نیاز دارند بسیار مفید است. همچنین، دقت برداشت و کاشت در میکروگرافت بسیار بالا است، گرافت‌ها در طول کاشت سالم می‌مانند و نتیجه کاشت کاملا طبیعی و پرپشت خواهد بود.
  • روش Super FUE: یکی از روش‌هایی که بهترین اطلاعات به منظور یک کاشت موفق را در اختیار جراح قرار می‌دهد روش Super FUE است. زیرا در این روش بانک موی فرد به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد و مواردی مانند جنس مو، ضخامت مو و نیز رنگ مو به درستی ارزیابی می‌شوند. جراح با توجه به ضخامت و جنس موی شما و بر اساس تجربه خود مشخص می‌کند که بهتر است کاشت مو شما چگونه انجام شود.
  • روش SUT: یکی از روش‌هایی که به عنوان جدیدترین روش کاشت مو در تهران شناخته شده است روش SUT است. در این روش فولیکول‌های مو که با ابزارهایی کاملا مدرن برداشته می‌شوند و سپس در شرایطی نگهداری می‌شوند که تا قبل از کاشت کاملا سالم بمانند. به همین دلیل کیفیت کاشت مو در این روش بسیار مطلوب است. همچنین، با استفاده از روش SUT جراح محدودیتی در انتقال تعداد گرافت پیوندی نخواهد داشت و کاشت مو پرپشت‌تری را تجربه خواهید کرد.
  • روش DHI: یکی دیگر از جدیدترین روش‌های کاشت مو روش DHI است که بسیار طرفدار است و با کمترین درد، خونریزی و جای زخم همراه است. یکی از دلایل محبوییت این روش این است که بسیاری آن را روشی کم‌تهاجمی می‌دانند.
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران
موهای جذاب و با تراکم بالا را تجربه کنید!
کاشت موی طبیعی در تهران

جدیدترین روش کاشت مو در تهران

جدیدترین روش کاشت مو در تهران شامل کاشت مو به روش FUE و نیز FUT است. به این دلیل که تعداد زیادی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو در تهران قرار دارند، بسیاری از بیماران برای کاشت مو به تهران سفر می‌کنند تا یک کاشت موی موفق را تجربه کنند. مجرب ترین جراحان کاشت مو در تهران با استفاده از بهترین تجهیزات به شما کمک می‌کنند تا موهای طبیعی قابل رشد خود را بازگردانید.

 پیش از اینکه بدانید بهترین روش کاشت مو برای شما چه روشی است لازم است پزشک نوع ریزش موی شما را بررسی کند تا بتواند مناسب‌ترین روش را با توجه به نیازتان به شما معرفی کند.

سوالات متداول

شاید بتوان گفت جدیدترین روش کاشت مو در ایران روش MicroFIT است زیرا این روش که معمولا برای سطوح زیاد طاسی استفاده می‌شود می‌تواند کاشت حجم موی قابل توجهی را تضمین کند. در این روش موها با استفاده از یک دستگاه اتوماتیک برداشته و مستقیما به محل کاشت منتقل می‌شوند. تراکم مو بالایی که در این روش حاصل می‌شود باعث می‌شود که بیماران رضایت زیادی از انجام عمل کاشت موی خود داشته باشند.

یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو سلول‌های بنیادی است اما هنوز به طور کامل به مرحله عمل نرسیده است. امید است در سال‌های آینده بتوان از مزایای بیشمار این روش جدید در کاشت مو استفاده کرد.

۲ thoughts on “با جدیدترین روش کاشت مو در ایران آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط